Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Jó név? (dehogyrövid. )

Jó név? (dehogyrövid. )

Figyelt kérdés
Blue? Sky? Cloud? sheltienek melyik a jobb?
2011. aug. 23. 09:50
1 2 3
 11/24 A kérdező kommentje:
Értem..:) remélem a kutyasuliban megtanulja meg a kutyaoviban hogy nem szaladgálunk el ész nélkül :) de Köszönöm :)
2011. aug. 23. 10:00
 12/24 anonim ***** válasza:
Nagyjából minden 5dik blue merle colliet, bc-t, sheltiet, aussiet Skynak vagy Bluenak hívnak... én spec mindegyikből 2-2t is ismerek.
2011. aug. 23. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim ***** válasza:
Sky legyen :DD az nagyon jó név :P
2011. aug. 23. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 A kérdező kommentje:

utolsó előtti képzeld Fehérváron lakom egyetlen sheltie sincs itt így nem tudom "ellopni" a neveket..aussi is ha talán 2 vagy 3 van de nem ez a nevük..border collie több van de nem ismerek ilyen nevűeket collie kevés van és Fehérváron nincs is blue merle szal...én ötleteim :)


vanyyyy :

2011. aug. 23. 11:08
 15/24 anonim ***** válasza:
Igen? :D
2011. aug. 23. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 A kérdező kommentje:
bocsi lemaradt szóval látom nagyon tetszik a Sky név :D
2011. aug. 23. 11:20
 17/24 anonim ***** válasza:
Én is fehérvári vagyok, én sem láttam itt ilyen kutyust, pedig sokfelé járok :-) és mindig megnézem a kutyákat, mert imádom őket.
2011. aug. 23. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 A kérdező kommentje:
ennyi ja és köszi hogy egyetértesz :D
2011. aug. 23. 11:23
 19/24 anonim ***** válasza:

Vedd már a szívedre.... én csak megjegyeztem, h nem adnám a kutyámnak, ezekért. Amúgy azt csinálsz amit akarsz, és úgy hívod a kutyádat ahogy akarod.

(és persze az a jófej aki egyetért veled... akkor minek tettél fel kérdést, h jó név-e?)

2011. aug. 23. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 A kérdező kommentje:
Nem a szívemre veszem ha a szivemre vettem volna akkor nem teszek mosolygós fejet...amúgy meg egyszer gyere el Fehérvárra és meglátod..amúgy meg nem is ismersz mi ez már csak az a jófej aki jópofizik nem éppen csak mondjuk feltettem egy kérdést és nem azt vártam hogy egyből ezzel jön vki hogy miért igy akarom elnevezni azért mert tetszik és ha itt lakom akkor legalább nem fogok összefutni ilyen nevű kutyákkal :)
2011. aug. 23. 11:38
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!