Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Jó név? (dehogyrövid. )

Jó név? (dehogyrövid. )

Figyelt kérdés
Blue? Sky? Cloud? sheltienek melyik a jobb?
2011. aug. 23. 09:50
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:
És mit szólsz a Flash -hez (Fless) azt jelenti villanás,szerintem tökéletes név egy sheltinek :9 Ha nekem lesz egyszer colliem, tuti így fogom hívni :))
2011. aug. 23. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 A kérdező kommentje:
Óóóó a Flash is nagyon meg még a Fly-ra gondoltam :D Nagyon hálás vagyok köszönöm :)
2011. aug. 23. 18:59
 23/24 anonim ***** válasza:
44%
Sztem egyik név semm illik a rá! legyen mondjuk Pamacs v vmi ilyesmi! (csak példa)
2011. aug. 29. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 A kérdező kommentje:
Kedves utolsó nem szeretnélek megbántani vagy kötekedni..de látszik hogy csak a külsejét nézed és csak képről láttál sheltiet..:) a jelleméhez illő nevek :) és a külsejéhez is valamely szinten..de nehogy már Pamacsnak nevezzem el Ő nem egy csivava vagy egy yorki aki ölbe van és imádja ha felöltöztetik..juhászkutya ezt azért ne felejtsük el :) de azért köszi.
2011. szept. 1. 16:37
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!