Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Hol sétáltassam a kutyámat?

Hol sétáltassam a kutyámat?

Figyelt kérdés

Kisvárosban lakok,ahol nincs kutyaafuttató sem,tér sem...:S

csak utcák,amik tele vannak nagy kutyákkal,és bármikor kiugorhatnak,főleg ha én is kutyával vagyok(közepes méretű)..

akkor mégis hova vihetném őt?:S


2009. szept. 16. 11:35
 1/4 anonim válasza:
Én is ugyanígy vagyok.Az utcán nem merek elmenni vele, mert félek megtámadnak a többi kutyák. Azt szoktam csinálni, hogy bepakolom a kocsiba, s elviszem a város melletti földekre. Jobbat nem tudtam kitalálni.
2009. szept. 16. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Sajnos nálunk is hasonló a helyzet. Már nem egyszer támadtak meg lyukas kerítésen vagy nyitott kapun át kiszökő kutyák :S. Aról nem is beszélve, hogy milyen beszólásokat kapok amiért sétáltatni merészelem a kutyámat. (A legröhejesebb az volt amikor pittbullnak nevezték a labradoromat:).

Mi is inkább a környező erdőkre, földekre járunk, a gond csak az hogy gyalog minden túl messze van, és mivel nekem nincs jogsim rá vagyok utalva hogy más családtag furikázon minket:(

2009. szept. 16. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Ó, engem az emberek is megtámadnak, hogy az ő kutyájuk ugatása felébreszti a gyereket... Az én mudimat is szokták pitbullnak nevezni, csak őt csúfolásból, hogy na ez aztán az ártalmatlan nem menő korcskeverék (pedig nem ártalmatlan). Én nem figyelek rájuk. De van a közelben határ szántóföldekkel. Ha nálad is van akkor arra vinném a helyedben.
2009. szept. 16. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

- régi focipálya ?

- vasútvonal melletti területek ?

- szántóföld ?

- mellékutak ?

minden kisvárosban vannak külső területek .


- bicajjal kifuttatod a városból ( térképen nézd meg az útvonalat,kerüld a fő utakat )

persze előtte tanítsd bicaj mellett futni .


- ha megy a cirkusz a városba ,akkor azok mindíg önkormányzati területen vernek sátrat,ergó ott lehet kutyát is futattni !

- ha nem, akkor pl : google eart , és megnézed kis városod környékét :)

2009. szept. 16. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!