Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mit csinálhatok? (nagyon fontos)

Mit csinálhatok? (nagyon fontos)

Figyelt kérdés

Nem ismeritek őt, nem láttátok valahol? Tudjátok hol lakik?

Ő az én kutyusom/volt!

http://www.youtube.com/watch?v=8IAWADI9n3U


Jellegzetessége a fehér "mellény" és kicsit csíkos a lába Lucy a neve!És lehet átnevezték!2007.03.03-án született ivartalanított szuka! Ha kell írjatok képet küldök,de ha láttátok írjatok!Tudni akarom mi van vele!Ha ismeritek a gazdáját küldjétek el a videómat!


2011. aug. 26. 11:22
1 2 3 4 5 6
 21/52 A kérdező kommentje:

De nem tudom hol van!És ez már 1 hónapja volt!Akkor lehet még él,DE!Ez a kutyus különleges igényű amit ők nem tudnak!Nem ehet kondzervet,mert kihullik a szőre(allergia)

minden tavasszal kiújul a börgombája!És még mindig nálam az oltási könyve,attól is félek ha 3év mulva megunják akkor vissza adják és én fizethetem a bírságot mert nincsen oltva.

2011. aug. 26. 11:38
 22/52 anonim ***** válasza:

Ha én lennék anyukád helyében, én biztos h nem mondanám olyant (és tudom közben h a gyerekem szereti, imádja, gondoza azt a kutyát) h vidd csak el nekem nem kell!


Anyudhoz menj most oda mond meg neki h kell neked Lucy, és vissza akarod pakni, és mond meg neki h hívja fel a mostani gazdiját, vagy te kimész egy fülkbe és felhívod és akkor adja meg a számát, vagy biztos h van e-mail címe írj neki, vagy menj el hozzá!


De amúgy ha már 2011.04. nem tom hanyadikán elvitték akkor mért nem akkor írtál ide, és mért most 4hónap után!

Próba szerencse!!!:P

2011. aug. 26. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/52 anonim ***** válasza:
NNA elég könnyen feladtad .nyomozd ki, anyukád biztos nem 1 vadidegennek adta oda, aki csak úgy bejött at utcáról...
2011. aug. 26. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/52 Doruss ***** válasza:
100%
De akkor honnan tudod, hogy le akarják lőni??
2011. aug. 26. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/52 anonim ***** válasza:
hogy lehet valaki ilyen szar anyuka?
2011. aug. 26. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/52 A kérdező kommentje:

11:36

nem anya normális bőrű :)

és utolsó anya most nincs ithon,azért most írtam mert most jött a hír hgy elkapta a csírkét!Igen meg fogm kérdezni a testvérét,de most nagyon ritkán jön!:'( és anya azt mondja egy részt azért adta oda mert sokat evett és nem volt haszna (nem ugatott/nem őrizte a házat)

2011. aug. 26. 11:41
 27/52 anonim ***** válasza:
szerintem anyádat is ajándékozd el mert nem dolgozik eleget nem föz jol nem mos tehát nincs haszna
2011. aug. 26. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/52 A kérdező kommentje:

Doruss

anya báttyának a felesége írta de vele most nem vagyok beszélőviszonyban :( csak ennyit mondott megfogta a csirkét és lelövik/elaltatják

2011. aug. 26. 11:43
 29/52 anonim ***** válasza:

Nekem sántít a történet :(


Anyukád munkatársának adta oda, akinek most nem tudja a nevét?

Megtetszett nekik, ezért vihették el, és most ki akarja lelőni a csirkééért? Akinek odaadták? Akkor mégiscsak tudni hol van? Vagy honnan tudod, hogy le akarja lőni?


...

2011. aug. 26. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/52 anonim ***** válasza:
Ez egy nagyon megható HAMIS KITALÁLT történet.
2011. aug. 26. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!