Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mit csinálhatok? (nagyon fontos)

Mit csinálhatok? (nagyon fontos)

Figyelt kérdés

Nem ismeritek őt, nem láttátok valahol? Tudjátok hol lakik?

Ő az én kutyusom/volt!

http://www.youtube.com/watch?v=8IAWADI9n3U


Jellegzetessége a fehér "mellény" és kicsit csíkos a lába Lucy a neve!És lehet átnevezték!2007.03.03-án született ivartalanított szuka! Ha kell írjatok képet küldök,de ha láttátok írjatok!Tudni akarom mi van vele!Ha ismeritek a gazdáját küldjétek el a videómat!


2011. aug. 26. 11:22
1 2 3 4 5 6
 31/52 anonim ***** válasza:
*mármint testvérének a munkatársa
2011. aug. 26. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/52 A kérdező kommentje:

11:44

A Lucy elkapott egy csirkét és megölte!Őt akarják megölni!És nem anya adta a munkatársának!Hanema báttyja és a munkatársa eljötek látogatóba és nagyon megtetszett neki és elvihette -.-" és én ettől vagyok a falon :(

2011. aug. 26. 11:46
 33/52 A kérdező kommentje:

igen de sajna ez a kutya már így is sokat szenvedett :'( hát remélem 1x még látom!Még ha holtan is.



ÉS NEM KITALÁLT TÖRTÉNET!

2011. aug. 26. 11:49
 34/52 anonim ***** válasza:
Dehát akkor tudod hogy hol van a kutya. Ha meg már az is tovább adott rajta akkor meg attól kell megkérdezni hogy hol van!
2011. aug. 26. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/52 anonim ***** válasza:

Ez hülyeség büdös, szaros csirkéért akarják le lőni, ezt a szerencsétlen állatott!

Biztos nem kapot kaját, azt úgy jó h megöli!!!(vagy meg ette?)

2011. aug. 26. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/52 anonim ***** válasza:

Ne haragudj, de ez egy kitalált történet.

Ráadásul a képek a videóban és a többi feltöltött videód nagyon nem vágnak egybe. Valamint érdekes, h Lucyről egy videó sincs fönt egyébként...

No meg ez egy másik kérdésed: http://www.gyakorikerdesek.hu/allatok__kutyak__2110501-nagyo..

2011. aug. 26. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/52 A kérdező kommentje:

Igen így tudom hol van és csak ez segít!Anya báttya megmondta:Ezt a kutyát nem adhatják el ha megunják,hanem vissza kell hozni!

De én csak azt akarom tudni!Éle még és hogy van!

2011. aug. 26. 11:51
 38/52 anonim ***** válasza:
És amúgy mi köze van az anyukád testvérének a kutyádhoz h így simán elviheti?
2011. aug. 26. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/52 anonim ***** válasza:

Nekem nagyon sántít ez az egész...

Ha a kérdező igazat ír (mármint a saját szemszögéből) akkor se tudok mást elképzelni csak, hogy elpusztult a kutyus és az anyja kíméletes akart lenni és azt mondta elvitték.

Ha tényleg elvitték akkor meg nem értelek... itt mondod mennyire kell, de közben nem csinálsz semmit. Már rég felhívhattad volna a nagybátyádat, mert egy beszélgetéshez nem kell személyesen találkozni...tőle megkérdezed. Vagy az anyádat nyaggasd addig amíg nem mondja el, mert olyan nincs, hogy nem tudja.

2011. aug. 26. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/52 A kérdező kommentje:

11:51


Igen szeretnék egy ilyen "típusú" kutyát nagyon!De ha visszajön a Lucy akkor semmi képpen!És habár ős soha nem védett meg atttól még tündér volt!(am miatta szerettem meg ezeket a kutyákat)

2011. aug. 26. 11:56
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!