Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mit csinálhatok? (nagyon fontos)

Mit csinálhatok? (nagyon fontos)

Figyelt kérdés

Nem ismeritek őt, nem láttátok valahol? Tudjátok hol lakik?

Ő az én kutyusom/volt!

http://www.youtube.com/watch?v=8IAWADI9n3U


Jellegzetessége a fehér "mellény" és kicsit csíkos a lába Lucy a neve!És lehet átnevezték!2007.03.03-án született ivartalanított szuka! Ha kell írjatok képet küldök,de ha láttátok írjatok!Tudni akarom mi van vele!Ha ismeritek a gazdáját küldjétek el a videómat!


2011. aug. 26. 11:22
1 2 3 4 5 6
 41/52 A kérdező kommentje:

11:56

de ez nem ilyen egy egyszerű ha felívom azt anya látja a telefonba és azt nem akarja hogy visszakönyörögjem,hanem hogyha minden kötél szakat akkor jöjjön vissza

2011. aug. 26. 11:59
 42/52 anonim ***** válasza:
Kitörlöd a hívásokat csak azt amit te hívsz, és már nem fogja tundi!:D
2011. aug. 26. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/52 A kérdező kommentje:

kutyakaki:-Đ

az a köze hogy tőle kaptam de ez itt lényegtelen hanem ők eljöttek meglátogatni és meglátta a kutyát és elvihette(gondolom anya báttya mesélt már róla)

2011. aug. 26. 12:01
 44/52 A kérdező kommentje:

kutyakaki:-Đ


De azt hogyan kell?Mert egyszer apa(!) ki akarta törölni az eggyiket és csak mindet lehetett.Vagy lehet 1-esével is?(ehhez nem értek)

2011. aug. 26. 12:04
 45/52 anonim ***** válasza:
Jah, értem:D
2011. aug. 26. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/52 anonim ***** válasza:

Basszus... legalább ha kitalálsz egy mesét akkor annak a részleteire is figyelj.

A videó végén ott van, h 2011. 04. 15. (pénteken) vitték el... te meg itt arról hadoválsz h egy hónapja.

Teljesen olyan mintha találtad volna ezt a videót, letöltötted, feltöltötted a saját youtube csatornádra és költöttél hozzá egy mesét, és azt itt előadod.

2011. aug. 26. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/52 anonim ***** válasza:

hát 8.-os létedre ezt már tudni kéne:D

belépsz a menübe, telefonkönyv, megkeresed a nevét amit fel akarsz hívni

Törlés:

menü, hívásnapló, nevét megkeresed, opciók, töröl, van ilyen h 1.kiválasztott és a az 1-re méssz, válasz ennyi!:D

2.összes

2011. aug. 26. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/52 A kérdező kommentje:

ma 12:09

igen akkor vitték el!DE!Küldjek képet!Ez az én blökim!

És nem 1 hónapja fitték el te tökfej,hanem egy hónapja kapta el a csirkét!És mostanában kaptam a hírt,hogy ez történt!Érted már?

2011. aug. 26. 12:32
 49/52 anonim ***** válasza:
én a helyedben fognám a legjobb barátnőmet és megkeresném azt az embert, vagy felhívnám...
2011. aug. 26. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/52 anonim ***** válasza:

Ne bántsátok már ezt a gyereket! Az anyja már más tészta! Az én anyám is odaadta gyerekkoromban a kutyámat egy rokonnak, hiába kérleltem, sírtam, hogy ne tegye! Egy rövid szőrű tacskó volt. A rokon láncra kötötte és a megfagyott télen a hidegben! :( Évekig sirattam! Nagyon megértem a kérdező bánatát, mert bennem az emlék még 30 év után is él.


Kérdező!

Facebook-on, Iwiw-en, hasonló oldalakon kerested már?

2011. aug. 26. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!