Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Nem félsz a saját kutyádtól?

Nem félsz a saját kutyádtól?

Figyelt kérdés

Azt hittem ilyen nincs, erre kiderült, hogy az egyik ismerősöm fél a saját(!) kutyájától. Nem mer a közelébe menni, csak elé dobja a kaját. Azt mondja"Sose lehet tudni, hogy mikor tőr elő az ősi vadászösztöne, és megöl!"

Te félsz a saját kutyádtól?


2011. aug. 26. 11:40
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
nem soha sem félnék
2011. aug. 26. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:

Ez egy nagy butaság!!!

Egy kutya sosem bánt egy embert ok nélkül.

Meg, ha valaki kutyát tart azt azért tartsa, hogy szeresse.

Ez pont olyan csomó ember leírja a Rotweilert, pedig azok sem bántanak ok nélkül.

Egyébként én nem félek a kutyámtól. Inkább, hogy imádom. :D

2011. aug. 26. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
100%

Nem féltem a kutyámtól. Én csak azoktól amik elkapják a kiscsibénket meg itt nyakörv meg minden nélkül szaladgálnak. Na akkor ki se lépek a kapun míg nem látom, hogy az utcai kutya fél vagy agresszív viselkedésű. Ha utcán vagyok akkor kinézek egy jó kis fát, ha kóbor ebet látok. Egyedül ezektől a kóbor ebektől félek, jobbanmondva inkább tartok tőlük.

De a sajátomtól?

Egyáltalán a haverod miért fél tőle? Kóboreb volt? Elverte ok nélkül? Kínozza?

Ez így nem jó. Foglalkoznia kéne avval a szegény ebbel, mert az unalomtól és a gazdája nemtörödömségétől fog támadni, mert nincs inger, unatkozik.

Ajánlom a haverodnak, hogy kicsit gondolkozzon el ezen vagy inkább ajándékozza el az ebét! Legalább szegény kutya miatt.

2011. aug. 26. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:

Úristen, dehogyis! Én neveltem, én foglalkozom vele minden áldott nap, látom a füle állásából, hogy mire készül.

Én is azt gondolom, hogy aki fél a saját kutyájától, az nem hogy úgy általában a kutyák megismeréséhez nem vette fáradtságot, de még a sajátját se ismeri.


Meg mi az, hogy elélököm az ételt? Már bocs, de ha kaja van nálam, a kutya a közelembe sem jöhet. Még akkor se, ha már letettem. Majd ha azt mondom, hogy lehet menni enni, akkor.

2011. aug. 26. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
100%

Nagyon tetszik az egyik válaszoló megfogalmazása: "Aki fél a saját kutyájától, annak nincs kapcsolata vele. Attól félek, amit nem ismerek." Érdemes átgondolni...


Az életemet is rá merném bízni a kutyáimra (és tudom meg is védenének). Tudom, hogy soha nem bántanának engem. Mert olyan a kapcsolatunk.


Ha valaki fél a saját kutyájától (állatától) ott valami nagyon nincs rendben.

Nem ismeri, nem foglalkozik vele, nem törődik vele.

Vagy talán a lelkiismerete rossz, és fél, hogy a kutya egyszer visszaadja amit kapott???

2011. aug. 26. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
Nem! Nekem 1 nagy németjuhászom van. Teljesen megbízom benne. Én neveltem, ismerem már minden 'trükkjét' : ) már bocs de aki a saját kutyájától fél az ne tartson kutyát. Ezt megmondhatod ismerősödnek, a kutya érdekébe.
2011. aug. 28. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!