Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Minden állatot nagyon szeretek...

Minden állatot nagyon szeretek, de van egy kivétel, nagyon kis kutyák közül a nyomott fejűek, ezek idegesítenek, másnak a macska idegesítő, nekem ez, de ezt mi okozza, hogy el se tudom viselni azokat kb?

Figyelt kérdés
A gyerekem olyan kutyát akar, én már engedtem neki sok dolgot, de nem bírnék egy ilyen kis :@ mellett élni :/ Imádom az állatokat, bármilyen kutyát engednék neki, de ezeket a kis izéket el nem bírom viselni, hogyan mondjam meg neki? vagy hogyan változtassak magamon? :(
2011. aug. 28. 02:16
1 2 3
 11/21 A kérdező kommentje:
pluszban... most kapott egy profibb laptopot mert eddig azért sírt, most ott hevert a földön, a kutyautánzat is így fog járni?
2011. aug. 28. 11:01
 12/21 anonim ***** válasza:
71%

Itt a lényeg:"addig azért sírt".

Nem kellene megvenni mindent neki,amit kitalál.

2011. aug. 28. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
100%

10.44-esnek:köszönöm,nagyon szép gyerekkorom volt.A szüleimnek volt annyi esze,hogy nem vettek meg mindent azonnal,amiért nyavalyogtam,mégsem lett semmi bajom.

Nem azzal teszel jót egy gyereknek,hogy minden kívánságát azonnal rohansz teljesíteni,amiért sír.

Ez nem nevelés.

Lovardában melóztam.Volt ott egy sokszoros milliomos család elkényeztetett kislánya.5 millió forintos lovat vettek neki,180 ezer forintos lovas ruhát stb.

Mindent ki tudott vinnyogni magának,amit akart,a szülei rohantak teljesíteni a kívánságait.

Nem boldog,teljesen nevelhetetlen,leköpi a szüleit,nagyképű kis köcsög stb.Pszichiáterhez hordják,most 12 éves.

Na ezt lehet elérni azzal,ha a gyerek seggét is kinyalod.

2011. aug. 28. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
Jó,szerintem apa sem vagy.
2011. aug. 28. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:

Nyilván,mivel nő vagyok :)

Meg kell érteni,hogy nem tudod megvásárolni a gyerek szeretetét,tiszteletét azzal,hogy rohansz mindent megvenni neki,amiért hisztizik.

2011. aug. 28. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 A kérdező kommentje:
Nem kap meg mindent, laptopot azért kapta meg mert tanulnia kellene vele, de szétszórja csak... Rossz dolga nem lehet, csak egy kérésem lenne, hogy egy ilyen kutya mellett én nem akarok élni a saját házamban, ezt hogy magyarázzam el neki? :(
2011. aug. 28. 19:29
 17/21 anonim ***** válasza:

A válasz írója 78%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: ma 18:40

A kérdezőnek írtam..

2011. aug. 28. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:

Nem magyarázkodni kell.Kijelented,hogy nem,és kész.

Nagyon sok gyerek nem kap kutyát vagy más állatot,amit szeretne,ehhez képest azért felnő minden lelki trauma nélkül.

2011. aug. 28. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 A kérdező kommentje:
Pl azt mondta volna, hogy doberman, vagy pitbull stb. amik között én felnőttem, nagyon békés állatok, akkor már meglenne a kutyája de pont ilyet akar, nem lehet rávenni más kutyára egy gyerekeet?
2011. aug. 29. 01:33
 20/21 anonim ***** válasza:

Teljesen reménytelen vagy...

Nem rávenni kell a gyereket bármire,hanem közölni vele,hogy nem és kész.

2011. aug. 29. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!