Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Minden állatot nagyon szeretek...

Minden állatot nagyon szeretek, de van egy kivétel, nagyon kis kutyák közül a nyomott fejűek, ezek idegesítenek, másnak a macska idegesítő, nekem ez, de ezt mi okozza, hogy el se tudom viselni azokat kb?

Figyelt kérdés
A gyerekem olyan kutyát akar, én már engedtem neki sok dolgot, de nem bírnék egy ilyen kis :@ mellett élni :/ Imádom az állatokat, bármilyen kutyát engednék neki, de ezeket a kis izéket el nem bírom viselni, hogyan mondjam meg neki? vagy hogyan változtassak magamon? :(
2011. aug. 28. 02:16
1 2 3
 21/21 anonim ***** válasza:
100%
Mond meg a kölöknek,hogy ide figyelj,én nem szeretnék olyan kutyát,nem akarom látni a fejét és ahogy nyáron szenved(mert szenved!!),beszéljünk meg egy olyan kutyát aki mindenkinek tetszik a családban(bár még mindig az ő döntése kéne legyen ha már az övé!).Mivel egy házban élünk,ezért el kell fogadni mások nemtetszését.Ha nem akarsz más kutyát,akkor amikor elköltözöl lehet sajátod...
2011. aug. 29. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!