Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Milyen kutyát választanál...

Milyen kutyát választanál házőrzőnek?

Figyelt kérdés

Nekem esélyesek.:német juhász ill amerikai steffor


Ezen közül ill kívül Te mit választanál?


2011. aug. 30. 22:47
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:

"Én a vadabb kutyákkat kedvelem.


Mint: rottweiler, doberman, tacskó, golden retriever, labrador retriever, beagle, agár stb..."



:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:DD:D:D:D:D:D:D:D

hát ezek tényleg ultravad kutyák:D:D:D:D


nehogy kiszívja a véred egy tacskó:D:D

2011. aug. 31. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
Kaukázusit. Egyszer volt egy nagyon szép szuka kutyam nagogy jó házörző volt. De azóta se találtam olyan szép szülöket meg kölyköket mit neki voltak. Akitől meg vettem az meg sajta már abba hagyata a tenyésztést!
2011. aug. 31. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:

KÁJ-t.

Nekem se a németjuhász, se a roti nem vált be.

2011. aug. 31. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:

Volt németjuhászom (határőrségi alomból) és bevált.


Azonban ha igazán jó házőrző kellene, akkor pásztorkutyában gondolkodnék. Esetleg valamilyen molosszerben, csak ők a tibeti masztiffot leszámítva nem bírják a hideget.

2011. aug. 31. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
45%

"A válasz írója 66%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: ma 08:19"


Amiket felsoroltam azok vadászkutyák.

2011. aug. 31. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
az amstaff nem őrzi a házat. minden embert imád, ha normális helyről szármozik és normális idegrendszere van
2011. aug. 31. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 A kérdező kommentje:

Köszönöm az eddigi válaszokat.


Az az igazság,hogy volt már mindkettőből nekünk(bár német juhász akkor mikor kicsi voltam,de ők törzskönyvesek voltak igazi német szülőkkel).


Az amstaff -om tény,hogy mindenkit beengedett,de


1 nem sokan mertek bejönni :D :D :D

2. aki bejött azt csak akkor engedte ki ha szóltunk neki :D Addig csak befele vezetett az út.


Csak sajnos valamelyik szemét ork szomszéd annyira fosott tőle,hogy egyszerűbb volt megmérgeznie....


Egyetlen egy dolog ami nem tetszik a mostani NJ be-n ,hogy eléggé már csak az a fajta kapható aminek nagyon csapott a segge,nekem meg inkább aza a régi robosztus egyeneshátú jött be. :S

2011. aug. 31. 13:15
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!