Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Tüzelő szukát szabad a kutyafu...

Tüzelő szukát szabad a kutyafuttatóra bevinni, ha többen is vannak ott?

Figyelt kérdés

Az érdekelne hogy ha a futtatón vagyunk (nem zárt de elég nagy) többen is akkor bejöhetnek-e tüzelő szukával. Egyáltalán bejöhetnek-e futtatóra tüzelő szukával. Még ha a futtató másik végén lett volna és játszottak volna megértem, talán meg sem érzi a kutyám, de középre beült a padhoz pórázzal szájkosárral semmit nem csinált. Semmi értelme nem volt. A kutyám oda ment utána felállt és elment én meg nem tudtam miért kíséri végig őket messze el. Később derült ki hogy a kutya tüzel. Hiába szóltam neki nem jött vissza.

Mi a másik végén voltunk a többiekkel.


2011. aug. 31. 21:49
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
Beviheti, miért ne vihetné?
2011. szept. 1. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
Persze, hogy beviheti, állambácsi azért csinálta a futtatót. Már ahol van, mifelénk nincs. De bunkóság, ha beviszi, és leül a paraszt egy padra, a kutyáját meg melléköti. Ennyi erővel otthon is maradhatna a ház előtt.
2011. szept. 1. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
A kutyafuttató meg eleve azért van, hogy el legyenek engedve a kutyák, úgyhogy aki pórázon tartja, az lesz szíves kifáradni és máshol idétlenkedni a pórázzal! Ha meg tüzel a kutya, akkor főleg! Miért nem zavarjátok el közösen a többi kutyással?
2011. szept. 1. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 A kérdező kommentje:
Bocsi nem voltam gép közelben. Azt mondta joga van neki is ott lenni. Mondom sok értelme van pórázzal meg szájkosárral bent ülni. Azért kérdeztem van-e valami szabályozás erre, hogy nem lehet behozni.
2011. szept. 3. 09:09
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!