Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mennyi az esély arra hogy...

Mennyi az esély arra hogy találok gazdit skót juhász keverék kölyköknek?

Figyelt kérdés
Skót juhászom 6 hetes vemhes. Most vettem észre pár napja, mert a nagy szőrtől nem láttam hogy nő a hasa vagy a cicijei. Ivartalaníttatni nem lehet, mert kiállítási kutya, a vetéltetéshez már késő van az orvos azt mondta. Van esély rá hogy találok 8-10 keverék kölyönek jó gazdit? Nem tudom az apa milyen fajta.
2009. ápr. 20. 13:46
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
79%

Értem...nekem éjjel bent vannak a házban.

Talán érdemes megfontolni akkor hogy megjavíttasd a kerítést!


Tudom hogy eleged van amiért mindenki izélget, de ez ilyenkor így megy!

2009. ápr. 20. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim ***** válasza:
79%
Hirdesd meg helyi újságokban, neten is sok hirdető oldalt találhatsz, kérdezd meg szomszédokat, ismerősöket hátha kell nekik, ingyen skót juhász keverékek, szerintem lesz rá jelentkező bőven.
2009. ápr. 20. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 A kérdező kommentje:

Teljesen jó a kerítésem, 2 méter magas, nem tudom hogy jutott be a kan. Talán átugrotta? Tudom hogy sok mindenre képesek ilyenkor a kanok...

Körbekérdezem az embereket akkor, meg hirdetek, végülis még 2 és fél hónapom marad. Kettő kutyust meg tudok tartani, de többet nem:(

2009. ápr. 20. 14:30
 14/24 anonim ***** válasza:
79%

Szerintem van rá esély, hogy gazdit találj nekik. Biztosan szép kiskutyák lesznek és ha féregtelenítve, 2 oltással meg ingyen lesz akkor szerintem lesz rá kereslet.

Mostmár senki sem tud semmit csinálni, ami megtörtént az megtörtént, ne hurrogjátok le a kérdezőt! Legalább foglalkozik a kicsik sorsával.

Sok szerencsét neked és remélem sikerül találnod gazdijelölteket. Esetleg próbáld meg néhány hírdetős odalon.

2009. ápr. 20. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim ***** válasza:
83%

hát ez érdekes...de valahogyan mégis bement. :)


bocsi hogy még mindig ezzel jövök, de így legközelebb is megtörténik majd! meg kell keresni hol jutott be!

2009. ápr. 20. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 A kérdező kommentje:
Nem fog többet megtörténni, beengedem ezentúl esténként az előszobába.
2009. ápr. 20. 14:44
 17/24 anonim ***** válasza:
79%
A kutyák mindenre képesek. Egy apró lyukon bemásznak, gödröt ásnak stb. A kiskutyákat biztos el tudod ajándékozni. Az ivartalanítást meg gondolom észre vennék kiállításon, csak bent lenne a könyvében. Nekem is kellene ilyen kutya csak már van 2 kutyám. Biztos szépek lesznek. Hirdesd őket hamarabb, mondjuk 4 hetesen és majd elviszik8 hetesen, de addig is több ideig fen van a hirdetés.
2009. ápr. 20. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim ***** válasza:
26%
Arra is kevés az esély, hogy most minden picinek felelős gazdit találj, de arra, hogy 10 év múlva még mindig az összes az eredeti gazdijánál legyen nulla. Nem a picik elajándékozásával lesz a gond elsősorban, hanem azzal, hogy a leendő gazdik a kutyák élete végéig gondjukat viseljék. Amikor 5, 10 évesen egy kutya menhelyre kerül, már nem nagyon kell senkinek(tisztelet persze a kevés kivételnek). Szóval most 8-10 kutyának a leendő 15 évéről kéne döntened.
2009. ápr. 20. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim ***** válasza:
78%

várom a mailedet akár most is nem kell várni addig amíg megszületnek!


Nagyon nehéz mostanában gazdit találni főleg nagytestű fajtáknak!

2009. ápr. 20. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim ***** válasza:
100%

Természetesen lehet ivartalaníttatni kiállítási kutyát is.

De ha már így alakult, akkor csináltassatok egy UH-t,hogy kb. mennyi kicsi lesz.

Nem lehet tudni milyen (fajta) az apa?

Énis segíthetek reklámozni, felteszem a honlapomra is. Írj emailt, küldj képet a szukáról! Persze csak ha kell.

2009. ápr. 20. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!