Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mivel etessem a kutyám, hogy...

Mivel etessem a kutyám, hogy egy kicsit hízzon? Vegyes kaján él nem válogatos.

Figyelt kérdés
2011. szept. 9. 10:34
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

12:54!

Na te sem értessz a kutyákhoz! Az én kutyám képzeld nem nagyon ehet házi kosztot(vagyis nem sokat) ugyanis megy tőle a hasa. Ezért jó minőségű acana táppal etetem, amit imád de kap mellé mindig valami husit, meg finomságokat, nem hinném hogy ettől a kutyám szenvedne. Másik: ha csak ételmaradékokkal etetném, a bundája sem lenne olyan fényes, a csontozata sem lenne olyan erős és még sorolhatnám.

2011. szept. 9. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
100%

Akinek fingja nincs a válaszról az minek ártja bele magát???

Tojás meg foghagyma...Halljátok magatokat,mert én a fejemet fogom..

Ki kell féregteleníteni,és tápértékben gazdag kaját adni neki napi 2x ha már felnőtt.

A foghagyma pedig valószínűleg ki fog írtani egy5-10 centis fonalférget,meg persze még hízni is fog tőle mert rohadt magas kalória van egy gerezd foghagymában.

2011. szept. 9. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:

Utolsó vagyok.

Még annyit hogy egy rendes féregtelenítő pár száz forint,és erre a célra van,nem kell házi praktikákkal ügyeskedni.

2011. szept. 9. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!