Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Hogyan szeditek össze a...

Hogyan szeditek össze a kutyaürüléket az utcán?

Figyelt kérdés
A konkrét eljárásra vagyok kíváncsi: mivel, hogyan, és hova teszitek utána :)
2011. szept. 13. 10:06
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
Simán meg lehet szokni a zacskózást. Megéri megvenni azt a kis fekete gurigát, de ne a "csont" alakúsat, mert abban szagosított füles zacsi van, és az xar. Nekem a sima zacsis fehér henger kék kupakkal és karabínerrel vált be. Azt a a kutya nyakörvére is teheted, jól látszik és senki nem fog fölöslegesen cseszegetni.
2011. szept. 13. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
És a legelső útbakerülő kukához vinni. Célszerű a napi sétát betájolni, általában indulás után egy 100 méteres körön belül jön a szükség.
2011. szept. 13. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
Nálunk van kirakva egy-két helyre kakazacsi, amiben van ilyen kis kartonlapát. Na, szétnyitom a zacsit, karton lapát meghajtogat, és belemerem a zacsiba. Aztán kuka.
2011. szept. 13. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 Akiteki ***** válasza:
100%

Uzsonnászacskó. Ha nincs közelben kuka, akkor a csatornanyílásba préselem be.

Múltkor a kocsiban maradt a zacskó és a kutyámra rájött a szükség. (Hozzá kell tennem, hogy az én kutyáim nem kakálnak, ha nem csiklandozza a fű a feneküket. Itthon is csak oda járnak, ahol épp nem nyírtuk le a füvet)

Visszamentem a kocsihoz, zacsi ki, aztán mentem vissza keresni, hogy hol hagytuk el.

Jön az ismerősöm, akire vártam és kérdezi, hogy elvesztettem valamit? Mondom nem, csak szedném össze a végterméket.

Hát van itt egy rakással!

Köszi, azokat nem kérem, a saját kutyámét szedném össze. :))

2011. szept. 13. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
42%
10.18-as, akkor egész nap be vannak az udvarba zárva? Ki sem viszitek őket? Biztosan azok közé a szerencsések közé tartozol, akinek többhektáros az "udvaruk".
2011. szept. 14. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 Akiteki ***** válasza:

Akárhány hektár, a kutyáknak akkor is szükségük van sétára.

Nekünk nagy kertünk van, jól elvannak benne. Minden nap nem kerül mindenki sorra a sétára, de azért hetente legalább elviszek mindenkit egy kis szórakozásra. Én is rosszul viselném, ha egész nap csak itthon lennék.

2011. szept. 14. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
46%

A válasz írója 70%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: tegnap 10:18 vagyok, gondolom rám gondoltál.


Gratulálok minden okos gazdinak, aki azzal szórakozik, hogy pontozgat. Én írtam azt, hogy mi egy közeli erdőbe és egy folyó mellé visszük ki a kutyákat. Az erdő se nem az utca, se nem az udvarunk. Vagy mit szeretnétek? Pórázzal mutogassuk magunkat az agyonaszfaltozott városban, és sznobkodjunk a nylonzacskóval?

2011. szept. 14. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
46%
majd ha piros hó esik elhiszem hogy mindenki felszedi a kutyasz@rt...
2011. szept. 15. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 Akiteki ***** válasza:
Csak azok nem szedik fel, akik a városban a házból leviszik. Nekik elfér az utcán. Én sem szedtem ki a bokorból régen. Aztán mikor lett kertünk, elgondolkodtam, hogy mi lenne, ha itt sem szedném össze. Azóta a városban a fűből is kiszedem. A járdán meg természetes, hogy nem hagyom ott. Én is utálok belelépni. Volt már, hogy nagyon csúnyán néztek rám, mert anyuka a kisgyerekével meg a kutyával elegánsan továbbsétált a végtermék felett. Én meg utánuk mentem és a kezükbe nyomtam egy zacskót. Meg is vártam, hogy felszedjék.
2011. szept. 15. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!