Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mi lesz akkor ha két fiú...

Mi lesz akkor ha két fiú kutyát tartok?

Figyelt kérdés
Most van egy palotapincsim, meg egy nagy kutyám. Egy néni elakarja cserélni a nagy kutyát egy fiú palota pincsire. Nem fognak verekedni?
2009. ápr. 23. 13:54
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
58%
Elcseréled a kutyád? Jól értem?
2009. ápr. 23. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Ismerőssel
2009. ápr. 23. 14:01
 3/12 anonim ***** válasza:
83%

nem az a lényeg...ez olyan mintha az anyádat cserélnéd el...ismerőssel :S


a kutya nem egy pulóver....én soha nem tudnék megválni az enyémtől ...ez olyan szívtelen.... :(

2009. ápr. 23. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Nem az én dolgom? Amúgy meg szomszéddal, szóval mindennap látom őt.
2009. ápr. 23. 14:14
 5/12 anonim ***** válasza:
80%

Áááááá...szóval érdekel a véleményünk de csak ha azt mondjuk amit hallani szeretnél??


Akkor legyen a te dolgod a többi is!

2009. ápr. 23. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
81%

1. miért szeretnéd elcserélni?

2. hogy válaszoljak is a kérdésre: veszekedni fognak , verekedni, mindenfélét bevetnek majd a másikkal szemben hogy kifejezzék a dominanciájukat( ami náluk nem az utálat jele amúgy) amíg el nem dől ki az erősebb/agreszívabb, tehát az alfa hím.

2009. ápr. 23. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
70%

Nekem 3 fiú kutyám van, sosem verekszenek. Ivartalanítottak, gondolom azért az is közrejátszik. Bár most hirtelen 3 ismerőst tudok akinek 2 vagy 3 fiú kutyája van és sosem verekszenek. Nem kell általánosítani.

Az meg hogy elcseréli a kutyát egy szívtelen nyomorék emberre vall...

2009. ápr. 23. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
72%

Nekünk is két fiú van, de előfordul, hogy összevesznek, de komoly baj sosincs. Ivartalanítás sokat segít ilyenen.

És én sem adnám oda! Elcserélni meg végképp nem tudnám. Főleg a szomszédba. Milyen érzés szegény kutyának ha látja,hogy te egy idegen kutyával vagy, Ő meg nem mehet hozzád? gondolj már bele?!

2009. ápr. 23. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
72%
Remélem széttépik egymást..Még mindig jobban járnak, mint egy olyan gazdával aki alsógatya módra cserélgeti őket.
2009. ápr. 23. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
72%
Ha módjukban állna biztos Ők is elcserélnének téged, "bármi hasznos dologra" ahogyan azt a hirdetésekben szokták írni!
2009. ápr. 23. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!