Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Hogyan tudnám meggyőzni a...

Hogyan tudnám meggyőzni a szüleimet, hogy kaphassak egy kis kutyust (yorkit) a házba?

Figyelt kérdés
Nagyon fontos lenne!!!!!!
2009. aug. 27. 17:44
 1/7 anonim ***** válasza:
63%

És miért olyan fontos?Ja tudom.....Mert ez a divat:( Ha valaki szeretne egy kutyát akkor már az elején nem igy áll a dolgokhoz.Vinnéd sétálni,etetnéd,gondosgodnál az egészségéröl,játszanál vele,NEVELNÉD?És ezt napi rendszerességgel?És nem unnád meg mint a felelötlen gazdik szokták?

Jöhet a lepontozás nyugodtan...De elegem van már abból hogy igy cseszik el ezt a fajtát!!!Ha nem engedik a szüleid akkor biztos jó okuk van rá..És bocsi ha tévedek és te egy felelös állattartó lennél.Bár kétlem.

2009. aug. 27. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
64%
Hát ez nagyon nehéz dolog. Én nagyon sokáig győzködtem őket! Végül a 22. születésnapomra hozhattam el egy kutyust a menhelyről. És kb. 13 voltam, amikor meghalt az előző kutyánk, szóval én nagyon sokáig küzdöttem érte, de meglett az eredménye. Fontos, hogy tudd, hogy nagy felelősség egy kutyus, bár egy yorki bárhol elvan, olyan pici. Kitartást!!!
2009. aug. 27. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
70%
szia! emlékszem hetedikes voltam és a szomszéd lánynak van egy lány yorkieja. És nekem is kellett. Mi is emeletes házban lakunk. Anyum azt mondta: akkor kaphatsz kutyát ha nem lesz egy 3-masod se évvégén. Na képzelheted hajtottam mint a gürü nem is lett egy 3-masom sem. És megkaptam és azóta is imádom és mindig is fogom szeretni. 3x kell vinni naponta sétálni. a második séta az enyém max egy órát szoktam vele lennt lenni. a harmadik séta az anyukámmal közösen történik ilyenkor találkozunk a kutyabarátokkal és este 8 fél 9-ig nem érünk haza. Jó dolog yorkiet tartani főleg lakásban de rengeteg felelősségel jár. Nem beszélve az anyagiakat. 2 havonta kozmetikus, oltások, kaja...de ezeket félretéve nagyon jó választás a yorkie lakásba. Főleg mert kicsik. Rengeteg szeretetett adnak, és nagy boldogság az egész család számára. Apukám nagyon ellenezte a kutyát...most meg...na nem részletezem ő a mindene:) Teljesen megváltozott az életünk persze jó irányba amióta itt van velünk ez a piperkőc kutya. Rengeteg új barátot köszönhetünk neki. Remélem neked is sikerül valahogy meggyőzni a szüleidet drukkolok.
2009. aug. 27. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
65%

Bírom az ilyen állatszerető gyerekeket. Nagyon fontos a kutya, de nem jó ám akármilyen csak a cuki kis yorki. Ha tényleg őszintén szeretnéd a kutyákat nem érdekelne milyen fajta, a lényeg az lenne, hogy KUTYA legyen.

Különben rengeteg ilyen kérdés van itt, és mégis szerinted itt bárki ismeri a szüleidet, honnan tudnánk mivel lehet rá hatni?

2009. aug. 28. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

hát köszönöm szépen a Kedves válaszokat..

Egyébként bármilyen kutyusnak örülnék de a yorki az álmom..


Egyébként volt kutyám már kettő is és mindkettővel sokat foglalkoztam..

Azért nem engedik mert hogy a lakásba takaritani utána csomót meg stb..

Na mindegy köszönöm mégegyszer aranyosak vagytok:)

(néhányan...)

2009. aug. 28. 14:11
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Na, így már mindjárt több az infó! Hát mondd meg nekik, hogy innentől kezdve Te takarítod az egész lakást a konyhától a füdőszobáig hetente kétszer, és soha egy napra sem mész sehova a kiskutyád nélkül a következő 15 évben. Lemondasz minden zsebpénzedről, hogy ezzel is támogasd a kutyád ellátását és amit nyáron keresel, azt befizeted a családi kasszába. Szerintem ezekután meg fogják engedni, hogy legyen egy saját szobakutyád!
2009. aug. 28. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!