Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mennyibe kerül a legolcsóbb...

Mennyibe kerül a legolcsóbb amerikai staffordshire terrier?

Figyelt kérdés
2011. szept. 19. 20:15
1 2 3 4
 21/35 A kérdező kommentje:
Igen
2011. szept. 20. 11:17
 22/35 A kérdező kommentje:
Egy utcában lakom azzal, akitől venném, szóval csak nem olyan ember, hogy átverne.
2011. szept. 20. 12:02
 23/35 anonim ***** válasza:

Hát ennél olcsóbban tényleg csak a fajtamentőknél kapsz.

20 ezer az elég olcsó ahhoz képest, azt biztosan tudod hogy az nem az összes oltása lesz az amit ott az orrod előtt beadnak. Kölyökkutyának kell egy csomó oltás. 6,7,8,12,14,16 hetes korában kap egyet-egyet, utána 6 hónaposan, majd egy évesen. Az első három oltását még biztosan meg kell kapnia a szaporítónál, a további attól függ hány hetesen hozod el. A többi oltásának az ára is téged fog terhelni. Nem tudom merre élsz és hogy ott milyen árak vannak, de erre mi felénk legalább 30 ezer forintba kerül a kölyökkutya oltási programja cakkumpakk. De ezeket már biztos tudod, csak a biztonság kedvéért írtam le.

2011. szept. 20. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/35 anonim ***** válasza:
*-az:) egy azzal többet írtam:P
2011. szept. 20. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/35 A kérdező kommentje:
Szabolcsban élek, Nyíregyházától nem messze. Nekem 3 oltást mondott, hogy azt tud biztosítani, de szerintem ha megbeszélem vele, akkor a többit is letudjuk intézni.
2011. szept. 20. 12:17
 26/35 anonim ***** válasza:
Azért az meg van határozva, hogy nagyjából mennyi idősen kell megkapnia az oltásokat. Az első három oltást még a "szülőknél" kapja, az odáig ok. De gondolom már 12 hetesen nálad lesz a kölyök, akkor kell kapnia a 4. oltást. És ha már előtted oltják be, akkor előtted is ragasszák be a vakcina egyedi sorszámát a kiskutya saját oltási könyvébe. Ezt természetesen mind állatorvos kell hogy megtegye. Engedéllyel rendelkező állatorvos természetesen, aki pecséttel rendelkezik. Ha ez nem történik meg akkor orvosi és hatósági szempontból a kutya oltatlannak számít te akármit is mondasz a későbbiekben. Attól, hogy egy utcában laknak veled még átverhetnek. Nekem nem sok bizodalmam van olyanban aki ilyennel üzletel, de csak nem lesz baj. Szóval ezekre mindenképp figyelj oda. Ne a sarki fűszeres adjon be egy akármilyen oltást a kiskutyának. Abszurdnak hangozhat, de én már hallottam hasonló esetről.
2011. szept. 20. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/35 A kérdező kommentje:
Rendben, köszönöm. Egyébként a 3 oltás után még mennyit kell kapnia?
2011. szept. 20. 15:58
 28/35 anonim ***** válasza:
16 hetes koraig meg harmat, ezek kombinalt oltasok, bp-en 5-6000 Ft darabja, 6 honaposan es egy evesen is kap egy oltast, utana minden evben egy kombinalt+veszettseg elleni kell neki. Es harom havonta vagy felevente feregteleniteni kell. Attol fugg a gyakorisag hogy mennyit talalkozik mas kutyakkal. Olyan 14 hetes kora korul mar nyugodtan viheted setalni ha idoben megkapta az oltasait.
2011. szept. 20. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/35 anonim ***** válasza:
Illetve mar azt hiszem a masodik oltas utan ket hettel viheted:)
2011. szept. 20. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/35 A kérdező kommentje:
akkor elvileg 6-7 oltás.
2011. szept. 20. 16:30
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!