Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mennyibe kerül a legolcsóbb...

Mennyibe kerül a legolcsóbb amerikai staffordshire terrier?

Figyelt kérdés
2011. szept. 19. 20:15
1 2 3 4
 31/35 anonim ***** válasza:

Az Én staff-om ma kapta az első oltását,mert ahonnan hoztam nem volt biztos,hogy megkapta,úgyhogy ,,így az elsőt".

Az oltásai: parvo: 6300.-; Kombi 1-2 :7300.- ; veszetség+chip.:(akció mert miden egy helyen) 9500.- + a féreghajtások 400Ft/10kg ...és akkor még ehez lehet a kullancs ellenit,meg még a franc tudja...


Bp-i vagyok.

2011. szept. 20. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/35 A kérdező kommentje:
sokban van ez a kutya akkor..
2011. szept. 20. 22:53
 33/35 anonim ***** válasza:
Nah igen és arról nem beszélve,hogy ügye 16.000 .- ba került + benzin + autópálya matrica mert itt pesten nem találtam szépet
2011. szept. 20. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/35 anonim ***** válasza:
Ezek a kutyak mar csak ilyenek. Aki kutyat akar annak nem csak a vetelarral kell szamolnia, hanem a jarulekos koltsegekkel is. Bele kell kalkulalni az esetleges orvosi ellatas koltsegeit, hogy futja-e majd ra, mert bizony ha beteg a kutya nem fog kezratettol meggyogyulni. Es ugye idealis esetben tizen x evig fog elni a kis kedvenc. Az jo hosszu ido, es ha pechunk van rengeteg penz. Biztos hogy telik kutyatartasra kerdezo? Atlatod hogy rossz esetben mennyi tobbletkiadas ez neked? Gondolom ha beteg lenne orvoshoz akarnad vinni es nem otthon nezni ahogy szenved. Nem ismerem az anyagi helyzeted, abbol feltetelezem hogy nem duskalsz penzben hogy a legolcsobb am staffot keresed. De persze te tudod, nyilvan.
2011. szept. 21. 06:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/35 anonim ***** válasza:

A válasz írója 63%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: 09-19 21:19


Ha valaki nem tud havi kb. 5 ezer forintot félretenni, az ne vegyen kutyát. Ha csak ennyit tesz félre havonta, akkor kb. 1 év alatt már lesz annyi pénze, hogy egy normálisabb kutyát vegyen. Persze ez álom, mert jó magyar szokás szerint mindenkinek minden adj uram isten de rögtön kell, várni és gyűjteni már derogál.....

2011. szept. 23. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!