Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Hogy győzzem meg a szüleimet...

Hogy győzzem meg a szüleimet hogy vegyenek nekem kutyát?

Figyelt kérdés

Már jó pár éve vágyom egy kiskutyára de anyát nem tudom meggyőzni hogy kapjak.Apának mindegy mert ő szereti az állatokat,anya is szereti de nem enged.Hát elég kicsi az udvarunk de azt mondta hogy egy egészen kicsi öleb kutyát kaphatnék.mindig megemlítem a kutyát de soha sem engedi meg.

Van egy fiatal macskám de azt mondták nekem hogy ha egészen fiatalon kapnám meg a kutyust akkor egymáshoz szoknak.Hogy győzzem meg anyát?


2009. ápr. 27. 15:24
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

A szülők olyan dolgokat is mérlegelnek amik neked lehet hogy eszedbe sem jutnak.

Anyagi vonzat, a ráfordított idő, és a vele járó gondok, plusz feladatok.


Biztos vagyok benne hogy jó okuk van rá, hogy nem engednek.

A macska vonatkozásában nem vagyok benne biztos hogy összeszoknának. Tapasztalatom szerint ha a macska kerül oda később jobbak az esélyek (főként kezdő gazdik esetében) egy idősebb macska aki eddig egyedül volt, s nem szokott kutyához, nagyon nagyon nehezen adja meg magát ennek a helyzetnek!


Ez szintén plusz gondokat és költségeket vethet fel, és talán még annak a lehetőségét is hogy egyiknek vagy másiknak a végén mennie kell.


Próbáld Őket megérteni, és légy türelemmel. Előbb utóbb eljön az ideje annak hogy kutyád legyen!

2009. ápr. 28. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:

Szia! Nekem van egy 3 éves macskám, meg egy pár hónapos kutyám. Mindkettő úgy lett nekem, hogy találtuk, és addig győzköttem őket, míg meg nem endették, mert ők is megsajnálták. Mint ahogy már páran mondták, mond nekik, hogy te gondoskozd majd róla, és mindig te viszed el sétálni, stb.. Sok szerencsét.

Dóri

2009. máj. 3. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 A kérdező kommentje:
13 éves leszek nyáron és van egy magykám is de láttam már olyant hogy vlk-nek vol egy macskálya és kapott egy újszülött kiskutyát és egymáshoz szoktak. Hát én is így szeretném megoldani.Anya tudna szerezni.
2009. máj. 6. 18:17
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!