Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Kutyát a vaterán? Ne haragudja...

Kutyát a vaterán? Ne haragudjatok, de böngésztem a vaterán, néztem a fekhelyeket, és ezeket találtam.

Figyelt kérdés

[link]



[link]



Az első aukciónál érdemes elolvasni a kérdés-válaszokat.

Szerintetek mennyivel rosszabb a vateráról vásárolni, mint mondjuk az expresszről?

Engem az fogott meg, hogy sokan a gyerek (kicsi gyerek) mellé venné. Most őszintén, én nagyon félnék egy ismeretlen kutyát a a gyerekemnek venni, mégha olyan kicsi is, mint a yorki. Ráadásul az se biztos, hogy fajtatiszta, mert törzskönyvet egyik se ír...


Csak a véleményetekre vagyok kíváncsi, mert én például innen, tőletek tájékozodtam mindig, és érdekelne, hogy ti mit gondoltok erről. Minden vélemény érdekel, lehet, hogy csak engem döbbentet ez meg.


2011. okt. 6. 15:49
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
64%

16:42

Azért ne hasonlítsunk egy hörcsögöt egy kutyával...

2011. okt. 6. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:

Nálam volt egy gyepmesteri telepről menekítve ideiglenesen egy puli. Olyan agresszív volt, hogy megközelíteni sem lehetett, már több hónapja volt egy ketrecben, majdnem elaltatták. Egy nyírás és 3 nap után a 3 éves kisfiam simogatta. Családi kutya lett belőle 3 gyerek mellé.

De lehet örökbe fogadni olyan kutyákat is, akikről már a ketrecben is egyből látszik hogy tünemények. Ilyenek is voltak nálam, nem is egy. Gyakrabban lehet ilyet találni, mint gondolnád. És ha egy hozzáértő ember még le is teszteli, mielőtt örökbe fogadod, akkor nem viszel haza zsákba macskát.

2011. okt. 6. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
100%
Én csak azt nem értem a második hirdetésben, hogy a gazdája meghalt azért kell neki uj hely, és rögtön kereskedni kezdenek vele. Amugy egy nagyon szép ápolt kiskutya, csak lehet majd nem azt kapják ha odaérnek.
2011. okt. 6. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
100%

Az első hirdetésben az eladó az egyik hozzászólásában azt írja, hogy lehet kérni törzskönyvvel, de úgy jelentősen drágább lenne a blöki.

Megkérdeztem miért, hiszen a törzskönyv kiváltása 5500 Ft. Erre letiltott.

2011. okt. 6. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
46%
Ha csak erre az egy kiskutyára kérni le, akkor nem 5500, mert felszámolja a fedeztetési jegyet, és az alombejelentőt is. Szerintem szép kiskutya.
2011. okt. 7. 06:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
46%

engem ebben csak az háborít fel, hogy tudnak felrakni vaterára állatot..? Nem tárgy az a szerencsétlen! Gusztustalan.

Viszont expresszen is vannak törzskönyves kutyák felrakva, akik biztos hogy jók. Ezt csak onnan tudom, hogy van egy kedves munkakutyás ismerősöm (kiváló munkakutyái vannak, versenyeken teljesítenek, küllemre is gyönyörű) aki szintén felrakja expresszre a kutyáit, akik már mondjuk növendékek.

Szóval az expressz annyival jobb, hogy ott megtudod nézni a kutyákat személyesen is. Viszont a vatera.. .gyalázat...

2011. okt. 7. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
Mi a különbség a vatera, és az expressz között? mindkettő internetes piac. mert ha ugy vesszük az expressz-en is adás-vétel folyik. Azért mert Te leütöd, nem vagy köteles megvenni. Pláne ha egy kiskutyáról van szó. Odamész, megnézed, ha nem tetszik, nem hozod el. max. kapsz egy semleges értékelést. Szóval én nem találok ebben semmi kivetnivalót. Ugyanugy hirdetnek menhelyek is. Nem az a lényeg, hogy hol hirdetsz, hanem, hogy jó gazdát találj a kiskutyáknak.
2011. okt. 8. 05:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!