Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » SÜRGŐS! Fáj a kutyának az...

SÜRGŐS! Fáj a kutyának az elaltatás?

Figyelt kérdés

A kutyám holnap lesz elaltava.Már lett mütve de nem segitet semmit.A daganatoka ahasán szétfakadtak,már feküdni se bir nagyon és ojan saga van mintha rohadna a húsa.10 éne az egyik legjobb barátom és érdekelne hogy fáj e neki amikor elaltatják.Fogalmam nincs mijen gyógyszert használnak csak anyit tudok hogy csak egy inekcióta kap(nem légzésbénitót).


14/F


Előrre is kösz a válaszokat.


2011. okt. 7. 16:37
1 2 3
 21/29 anonim ***** válasza:
Azzal indokolták a szív-injekciót, hogy a vénás altatást csak a műtőben tudja megcsinálni, ha házhoz mennek ki, akkor szívbe adják. De ilyenkor jobban szenved?
2011. okt. 7. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/29 anonim ***** válasza:

szia!


Arra készülj fel, hogy a második injekció hatására nagyon fog remegni, szinte úgy, mintha epilepsziás rohama lenne! Ez az oxigén hiánytól van, de ezt már nem érzi! Csak azért írom le, nehogy megijedj! AZ én kutyámmal is így volt, szólt is a doki, hogy ne nézzem meg, de a másik kutyám epilepsziás volt, szóval hozzá voltam szokva a látványhoz.

2011. okt. 8. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/29 anonim ***** válasza:
Még annyit, hogy az én kutyám mind a 2 szurit a vénájába kapta, mégis remegett, de nagyon.
2011. okt. 8. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/29 szamóca.. ***** válasza:
100%

régen rossz ha remeg a kutya mintha epilepsziás lenne. az a szer be van tiltva. olcsóbb, de attól szenved a kutyus. az a baj nem emélkszem a szer envére amit kell kapnia, nekünk ilyen kék folyadék volt, egy rángás nem sok annyit nem csinált szegény teste.

nem emléékszem a másik, tiltott szer nevére sem, mikor a kutyám altattuk néztem utána és nem szabad rángatóznia, mert azt a légzésbénítótól csinálja.


néhány állatorvosnak feldugnék egy elefántcsordát a s.ggébe aki ezen akar spórolni...

2011. okt. 8. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/29 anonim válasza:
Szia! Elaltatták a kutyusod??? Ott voltál vele??? Nem fájt neki??? Azért írd le hogy mi volt ha gondolod. Sajnálom. Köszi ha válaszolsz. Szia
2011. okt. 8. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/29 anonim ***** válasza:

2 éve altatták el a beagle-met, nem gondoltam volna, hogy tiltott szerrel...A város legmenőbb dokijához jártunk, ő is altatta el. Jó tudni, eddig erről nem is hallottam. de előtte már adott neki altatót, úgyhogy nem érzett semmit. Szerencsére.


Kérdező, sajnálom a kutyádat, ez mindig nagy veszteség. Próbáld meg a további szenvedésektől megkímélni!

2011. okt. 8. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/29 A kérdező kommentje:
Sajnos igen.Most kb 15 perce.Szörnyü volt nézni.Nem szenvedet megkapta a szurit és rögtön elalud.Utána csak az idegek rángatták egy kicsit.Látszottrajta hogy nincs eszméleténél.Az egész család vele volt amikor meghalt.Apámat sosem láttam sirni eddig.De sajnos más megoldás nem volt.
2011. okt. 8. 15:43
 28/29 szamóca.. ***** válasza:
89%

Gabica: két éve még lehet nem volt tiltott... kb egy éve kérdeztem a dokit erről, mert én s olvastam hogy légzésbénítás meg fulladás stb, azt mondta az már nem is legális, ez már sima altatószer túladagolva igazából, gondolom erősebb koncentrátum.



kérdező: nagyon sajnálom a kutyust, ez nem könnyű döntés... nálunk még az állatorvos is könnyezett, de jól döntöttetek, már nem szenved szegény. elment a szivárványhídon túlra

2011. okt. 8. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/29 anonim válasza:
Sajnálom,a kutyádat :-[
2013. jan. 19. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!