Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Sos! Sos! Megvágta a kutyám a...

Sos! Sos! Megvágta a kutyám a lábát? (a többi lent)

Figyelt kérdés

A kutyusom szétvágta a lábát,látta állatorvos,besprayezte,beporozta,azt monda jó lesz

ne foglalkozzunk vele!A falunkban csak ő törődik a kutyákkal!De én mégis sajnálom szegényt,a vére már nem folyik,mégis olyan szomorú a szeme,néha reszket szegény!

:((((


2011. okt. 8. 13:06
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%
megkapta a kezelést, nem tudsz többet tenni mint melegen tartod, olyan kaját adsz neki amit szeret és hagyyod pihenni.
2011. okt. 8. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
100%
Csak annyit tehetsz hogy kényezteted és foglalkozol vele.
2011. okt. 8. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
100%

Te mit csinálsz, ha elvágod a kezed?

1) Ha súlyos, elmész vele az ügyeletre, és összevarrják. Aztán vársz, hogy magától meggyógyuljon. Utána elmész varratszedésre, vagy kiszeded magadnak.

2) Ha nem súlyos, raksz rá egy sebtapaszt, bekötöd, aztán vársz, hogy meggyógyuljon.


Szerinted egy kutyánál miért lenne másabb a gyógyulás folyamata? A doki fertőtlenítette, most már várni kell, hogy begyógyuljon. Miért sos, sos? Miért hiszitek életképtelen dögöknek a kutyáitokat? A múltkor is... "yorkibabám ugrált, és a hátára esett, tök depis, most mi lesz?"

2011. okt. 8. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:

Köszönöm az értelmes válaszokat,akik meg hülyeséget akarnak hozzáfűzni nem is tudom minek írnak...

Nem tartom életképtelen dögnek a kutyám,sőt még dögnek sem tartom,csak hát én látom(ttam),hogy mennyire vérzett,ijesztő volt....

Mostmár jobb.Fertőtlenítettem neki én is,ő is nyalogatja.

Ja amúgy egy 28 éves,2 gyermekes anyuka vagyok,aki imádja a kutyáját!

2011. okt. 8. 13:56
 5/18 anonim ***** válasza:
Az előző nyersen fogalmazott, de igaza van. Csak mi emberek csinálunk olyan nagy ügyet belőle. Láttad a sok vért, megijedtél, a kutyus perig meglátta a sokkos gazdáját, és akkor kezdte ő is úgy érezni, hogy valami nagy tragédia történt. Vágta már el magát az én kutyám is, szörnyen nézett ki, és ráadásul az orvos sem tudott volna csak délután kijönni, amikor már ő is csak fertőtlenített volna. Így megtettem én, lekezeltem a sebet, és mehetett tovább. Nem csináltam belőle nagy ügyet, így a kutyus sem. Ők hamarabb túlteszik magukat ezen. Ne aggódj!
2011. okt. 8. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 A kérdező kommentje:

Értem és köszi!

De a kutyus reszket és meg sem kóstolja a kajáját!


Ez baj?Vagy hagyni kell mos,esetleg fáj neki a seb...

2011. okt. 8. 14:12
 7/18 anonim ***** válasza:
100%

"28 éves,2 gyermekes anyuka vagyok"


Úgy érzed, ezt muszáj volt közölnöd ahhoz, hogy ne nézzünk a viselkedésed alapján 12 évesnek?


"De a kutyus reszket és meg sem kóstolja a kajáját!

Ez baj?"


Nem, ennek örülni kell... A gyerekednek is lila a feje, és kiírod gyakorikerdesekre, hogy baj-e?


"Vagy hagyni kell mos,esetleg fáj neki a seb..."


Javaslom olvasd el újra ezt:

Te mit csinálsz, ha elvágod a kezed?

1) Ha súlyos, elmész vele az ügyeletre, és összevarrják. Aztán vársz, hogy magától meggyógyuljon. Utána elmész varratszedésre, vagy kiszeded magadnak.

2) Ha nem súlyos, raksz rá egy sebtapaszt, bekötöd, aztán vársz, hogy meggyógyuljon.


Illetve vegyél példát magadról. Te amikor elvágod a kezed, akkor utána majd kicsattansz az egészségtől és 2 pofára zabálsz?


Higgadj már le, és gondold át a dolgokat.

2011. okt. 8. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 A kérdező kommentje:

Nem,igazad van,azért is írtam le,h 28 vagyok,h ne nézzetek hülyének na de mindegy is!

De én mégis aggódom érte,hisz ő nem ért semmit!

Kell neki 1-2 nap ameddig helyrejön?

2011. okt. 8. 14:43
 9/18 anonim ***** válasza:
Mekkora az a seb pontosan? Egy kicsi seb nem indokolja a reszketést és az étvágytalanságot. A gazdi sajnálata már annál inkább.
2011. okt. 8. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 A kérdező kommentje:
Nem kicsi,elég nagy,képzelheted,hogy mennyi vér kifolyt belőle,azthittem,hogy sosem áll el neki....
2011. okt. 8. 14:52
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!