Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Sos! Sos! Megvágta a kutyám a...

Sos! Sos! Megvágta a kutyám a lábát? (a többi lent)

Figyelt kérdés

A kutyusom szétvágta a lábát,látta állatorvos,besprayezte,beporozta,azt monda jó lesz

ne foglalkozzunk vele!A falunkban csak ő törődik a kutyákkal!De én mégis sajnálom szegényt,a vére már nem folyik,mégis olyan szomorú a szeme,néha reszket szegény!

:((((


2011. okt. 8. 13:06
1 2
 11/18 A kérdező kommentje:
Reszkethet a vérvesztesség miatt is?
2011. okt. 8. 14:54
 12/18 anonim ***** válasza:

Attól függ, a gyógyulás hossza, hogy milyen típusú a seb.

Ha a sebszél keskeny, akkor 1-2 nap után kutya baja se lesz. Ha nagyobb felületű, de nem mély, akkor sincs nagy baj, de kicsit tovább tart majd, és a kutya is rosszabbul fogja érezni magát. Ha mély és széles sebszélű a seb, akkor már komolyabb a gond, de akkor a doki sem hagyta volna úgy.

Hagyjad békében, nem lesz semmi gond. A kutyanyál enyhén antibakteriális hatású, nem fog olyan könnyen elfertőződni sem, te pedig ne engedd piszkos helyre, többet nem tehetsz.

2011. okt. 8. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
Esetleg veszíthetett túl sok vért, azért bágyadt. Jobb, ha visszaviszed a dokihoz. Ha fehér az ínye, akkor valószínű nagy a baj.
2011. okt. 8. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 A kérdező kommentje:

Eddig még a kutyaházból sem volt hajlandó kijönni,na most kijött,evett is picit,sétál az udvaron.

Köszönöm,hogy írtok nekem,én csakis akkor aggódom ha úgy érzem,hogy nagy a baj!

Eskü,a gyerekeimnél is már csak akkor parázok be amikor

valami nagyon nem jó!

2011. okt. 8. 15:01
 15/18 anonim ***** válasza:

Oké, nem kell bizonygatnod nekünk a gyereknevelési módszereidet :)

Biztosan jó anya vagy, csak próbálj meg minél többször higgadtan gondolkodni. A legnagyobb bajban is, hiszen legtöbbször akkor számít a legtöbbet.

2011. okt. 8. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 A kérdező kommentje:

Köszönöm mindenkinek aki írt nekem!:)

Már kezd jobban lenni a kutyus,most láttam,hogy egy törött cseréppel vágta meg a lábát.

2011. okt. 8. 16:04
 17/18 Akiteki ***** válasza:

Don't panic!!!

Ha a kutyának vagy a gyereknek valami baja van, előbb intézkedünk, aztán ráérünk sírni egyet.

Igen, reszkethet a vérveszteségtől, de gyanítom, hogy inkább rájátszik egy kicsit, hogy babusgasd még. A fájdalomtól is reszkethet. Ellátták a sebet, az orvos azt mondta rendben van, amíg az ellenkezője be nem bizonyosodik, hiszünk neki. ;-) Figyeld, hogy ne piszkálja, ne nyalogassa. Egyelőre más teendőd nincs. Jobbulást neki!

2011. okt. 8. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 A kérdező kommentje:
Köszönöm,ma már egész oké,eszik is,még sántít kicsit,de azthiszem az teljesen természetes...
2011. okt. 9. 11:09
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!