Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Hülyének tartod azt, aki a...

Hülyének tartod azt, aki a kutyájával alszik egy ágyban?

Figyelt kérdés
Túlzásnak tartod?
2011. okt. 16. 11:06
1 2 3 4 5 6
 11/51 anonim ***** válasza:
76%
Miért lennék attól bélférges, hogy a kutyám velem alszik? Egy rendszeresen féregtelenitett kutyánál ennek az esélye nagyon kevés. Miért pont az ágyban kapnám el tőle?
2011. okt. 16. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/51 anonim ***** válasza:
63%

Imádom őket, együtt alszunk, picik, ők az ágy végében vannak. Még sosem volt bélférges egyik sem, ápolt, tiszta kutyák, mielőtt befekszenek minden este leomosom őket, anélkül nem mehetnek az ágyba! Mindenkinek magánügye mit csinál!

Inkább velük alszom, mint némelyik embertársammal aludnék!:)

2011. okt. 16. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/51 anonim ***** válasza:
50%
értem az okot,szóval nem nézem hülyének,csak túlzásnak tartom.betegségeket is lehet tőle kapni.egy állatnak legyen saját alvóhelye.
2011. okt. 16. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/51 anonim ***** válasza:
39%

Szerintem nem hülye...

Reggel oda szokott jönni a palotapicsink és befekszik mellém. Este pedig 2kutya fekszik a lábamnál,de megesett már hogy a macskám mellett aludtam el...

2011. okt. 16. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/51 anonim ***** válasza:
48%
tulzas !!! a kutya jelleme ettol teljesen megvaltozhat ,azt fogja hinni hogy neki minden jar es teljesen makacs kutya lesz
2011. okt. 16. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/51 anonim ***** válasza:
81%

:D:D:D


nem, nem túlzás, és nem teszi tönkre a kutyát.:)

a közép-ázsiaimat én sem vonszolom be a házba, mert egyszerűen nem szeret hosszan bent lenni.

a másik két nagyobb kutyám néha bent alszik - olyankor az ágyamban vagy az ágyam mellett vannak.

a kis termetű kutyám viszont minden este velem alszik.

egyrészt mert még kölyök, másrészt pedig mert mindketten szeretünk odabújni a másikhoz.

és velem alszik még 3 cica is.:)


ha jó idő van, én alszom kint velük, a nagyobb kutyaházban!:)

látnotok kellene, mennyivel nyugodtabban alszanak ilyenkor!


falkában élünk, én vagyok a falkavezér.

ha elmegyünk az erdőbe sétálni, én vagyok az irányító, soha senki nem veszít szem elől, el sem távolodnak tőlem 50 méternél messzebbre.

ha én irányt változtatok, a többiek is utánam jönnek...

ha azt mondom, HOZZÁM, akkor mind a 4 ott tömörül a lábam előtt 10 másodpercen belül.


ha rollerral sétáltatok, (egyszerre csak 2 kutyát viszek, a pórázokat a derekamra erősítem) és kanyar van, annyit mondok, hogy JOBB, és kanyarodunk jobbra...


rohadtul nem engedetlenek, a múltkor megkérdezték a kutyaoviban, a legkisebbet látva, hogy "hogy-hogy ennyire kötődik hozzád a kutyád?"

ült a lábam mellett, és figyelt, hogy milyen feladatot kap, amíg a többi ész nélkül rohangált.

falkavonulásnál a közép-ázsiaim nem néha csekkol be, hanem folyamatosan velem jön.



ha nagy kutyák jönnek, a kicsit nem kapdosom ölbe, csak akkor védem meg, amikor erre tényleg szükség van. De akkor sem kapom fel!


Nem játékszerként kezelem őket, hanem a falkámként, akiket irányítok!

Ez nem zárja ki azt, hogy összebújjunk, sőt! szerintem ez kifejezetten erősíti a falkakapcsolatot.


most télre átalakítottam a télikertet, és ott fogok aludni a kutyáimmal. (a káj majd eldönti, bent akar-e lenni.)


gyerek korom óta aludtam már együtt nyulakkal, tyúkokkal, puszilgattam lovakat, rágtam macskafület, a kutyáim végtelen sokszor nyalnak szájon, öleltem és puszilgattam parvos kiskutyát, a gyümölcsökből pedig az a legfinomabb, amibe már belecsípett a darázs vagy a madár, esetleg megrágta a csiga (pont a nyáluk miatt). érdekes módon még életben vagyok.

sőt, sem allergiám, sem semmi olyan betegségem nincs, ami a túlzott sterilitás miatt szokott kialakulni.:)



nem vagyok sem hülye, sem debil.:)

etológus vagyok.:D

2011. okt. 16. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/51 anonim ***** válasza:

12:38

De azt is feltételezem, hogy nem élsz párkapcsolatban, egy kutya és három macska mellett nincs is hely másnak az ágyban:D

2011. okt. 16. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/51 anonim ***** válasza:
81%

ebbe beletrafáltál, momentán nincs még jelöltem sem.:)


megfordultam már pár pasinak az ágyában, hát,... boldogabb az életem nélkülük.:D


a flexet és a láncfűrészt pedig legalább megtanultam használni.:)

2011. okt. 16. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/51 anonim ***** válasza:
Nem tartom hülyének de szirintem már túlzás. Az én kutyám csak az ágy melett fekszik maximum a lábamhozjövet fel az ágyon. De az már tulzás ha valaki a kutyájával olyan szinten alszik együtt hogy maga melett az ágyban be takarja a ktyát vagy stb...
2011. okt. 16. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/51 anonim ***** válasza:
69%

Nagyon jófej lehetsz 75%-os! :)

Esetleg tudnál képet mutatni a kutyaházról, ahol velük alszol?


Mi macskákkal alszunk. Még kiskifli-nagykiflizni is lehet egyikükkel :D És nincs is attól jobb érzés, mikor felébredek és látom, hogy olyannyira biztonságban érzik magukat, hogy háton fekve, szétrakott lábakkal "folynak el" a takarón. Még a kis illatukat is szeretem.Egészséges állattól nem kap el az ember semmit. Arról pedig neki kötelessége gondoskodni. Személy szerint a gyerekeket nagyobb veszélyforrásnak tekintem. Mint egy 2 lábon járó bacilus-spray, úgy köhögnek bele szemrebbenés nélkül az ember arcába :D

Egyébként meg mindenkinek magánügye. Sok apuka örülhetne szerintem ha a lánya inkább a kutyával aludna...

2011. okt. 16. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!