Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Hülyének tartod azt, aki a...

Hülyének tartod azt, aki a kutyájával alszik egy ágyban?

Figyelt kérdés
Túlzásnak tartod?
2011. okt. 16. 11:06
1 2 3 4 5 6
 31/51 Akiteki ***** válasza:
100%

Vannak kutyák, akik direkt erre lettek kitalálva. Eredeti funkciójuk közé tartozott, hogy melegítsék a gazdát.

A whippetjeim nem is tudnak máshol aludni, csak takaró alatt. Beosztjuk őket, hogy mindenkinek jusson itthon, mert jól melegítenek.

2011. okt. 16. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/51 anonim ***** válasza:
21:39: ez az, ezzel teljesen egyetértek. Erre próbáltam utalni.
2011. okt. 17. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/51 anonim ***** válasza:
100%

Én együtt aludtam a kutyámmal, míg kölyök volt, és eszméletlen szoros lett a kapcsolatunk, szerintem részben emiatt. De most már nem engedem be az ágyba. Az ölembe néha feljöhet. Soha nem volt ebből semmiféle "rangsorvita".

Nem csókolgatom, nem engedem, hogy megnyaljon, de amíg tiszta és egészséges, és a gazdának jól esik, miért ne mehetne be az ágyba?

Csak ne tegyék kötelezővé.

Van, akinek ezt nem veszi be a gyomra, én meg például azt nem fogom fel, hogy lehet cigit szájba venni, de nem hülyézem le kapásból a dohányosokat...

2011. okt. 19. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/51 anonim ***** válasza:
73%

Egy agárral meg egy whippettel egy ágyban aludni eléggé kihívás volt, a 160-as ágy kicsi lett. :D Most már csak a whippet lakik bent, a lábamnál szokott aludni, ha esetleg zavar, hogy ott van, elküldöm, és keres magának más helyet, leginkább fotelt. :D

És ami azt illeti, olyan nőt nem is akarnék, akit zavarna a kutya az ágy végében.

Az etológus pl. szimpatikus nekem. :)

2011. okt. 19. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/51 anonim ***** válasza:
Szóljatok, ha úgy alakul és asztalos kell... már csak mert 3-4 kutya, macskák + 2ember azért kár méretes ágyat kíván :D
2011. okt. 19. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/51 anonim ***** válasza:

Ez örök vita marad :)

Nekem a nagytestű keverék kutyim az ágyon, a lábamnál alszik. Oda akkor jön fel, ha látja, hogy este mindenki lefeküdt már. Akkor ő odajön az ágy végéhez, felteszi az első két lábát, rámnéz, a szemével kérdezi, hogy jöhet-e :) Én intek neki, hogy jöhet és akkor az ágy végében/sarkában összekucorodva ő is "elteszi magát másnapra" :)

Nagyon jó a kapcsolatunk, nincs rangsorproblémánk és nem kezelem a gyerekemként (gyerekem is van, ő is mellettem alszik és imádják egymást a kutyával :) )

Nem nagyon érdekel, hogy van-e, aki ezért hülyének tart :) Én jól érzem magam így :)

2011. okt. 19. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/51 anonim ***** válasza:
Velem is egyutt alszanak a kutyaim,es nagyon szoros a kapcsolatunk ettol,egyaltalan nem lettek emiatt szotfogadatlanok vagy hasonlo.Es nagyon jo erzes hogy odabujnak hozzam.Egyaltalan nem elitelnivalo vagy tulzas az ilyesmi,...konyorgom,nem elunk mar az oskorban hogy ez felhaborito legyen!!!!De sajnos az emberek tobbsege ezert elitel mindenkit,engem is elitelnek es azt mondjak tulzas a kutyaszeretetem,de egyaltalan nem erdekel a velemenyuk,es titeket se erdekeljen akik hasonloan gondolkodtok,ha szeretitek a kutyatokat!!!!!Az ilyen irasokbol meg hogy ilyen meg olyan betegseget igy elkap az ember megintcsak az latszik hogy egyesek az oskorban maradtak,es tajekozatlanok,mert ha egy kutya feregtelenitve van es tisztan van tartva,semmit sem lehet elkapni tole,...tobb betegseget lehet elkapni barmely nyilvanos helyen a sok marha apolatlan ,illetve neveletlen levegobekohogo embertol,mint egy kutyatol!!!En azt itelem el aki itelkezik a magunkfajta kutyaszereto emberek folott,igy egal a helyzet!Az olyan kijelentesektol meg egyenesen kiutest kapok hogy "'a kutyanak kint a helye''...mekkora okorseg ez mar.Erdekes mod a fejlettebb orszagokban mint Nemetorszag vagy Amerika,a kutya mind bent van a hazban,es csaladtag,csak errefele maradtak ''ott'' az emberek!
2011. okt. 19. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/51 Csilla Julianna ***** válasza:
Nekem egy 1 éves pulim van. - lakótelepi lakásban. Féregtelenítve, tisztán tartva. És ha akar feljön az ágyba, ha nem akar ott a helye az ágy mellett. Általában este feljön egy kicsit utána leköltözik, majd reggel a lábunknál találom. (Többes szám!!!! - mert hogy párom is van) Nem jártunk iskolába, de szófogadó, lesi hogy mit szeretnék tőle és jön utánam
2011. okt. 19. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/51 Keusch Gergő válasza:
24%
Igen hülyének tartom...Az oké hogy Szilveszterkor bent alszik a kutya de akkor is lehetöleg olyan szobában ahol nem alszik senki.
2011. okt. 19. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/51 Akiteki ***** válasza:
68%

Épp az előbb volt egy műsor a tvben. Egy amerikai családot mutattak. (Nem játékfilm!) A mama nem kicsit tisztaságmániás volt. Egész nap súrolta a lakást. De a két kutya közben a kanapén feküdt.

Ez csak az elmaradott magyar vadparasztnak okoz gondot.

2011. okt. 19. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!