Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Hülyének tartod azt, aki a...

Hülyének tartod azt, aki a kutyájával alszik egy ágyban?

Figyelt kérdés
Túlzásnak tartod?
2011. okt. 16. 11:06
1 2 3 4 5 6
 41/51 anonim ***** válasza:
76%

:D:D:D örülök, ha szimpatikus vagyok, mert nem gondoltam, hogy van élő ember a földön, aki nem néz hülyének.:D


és köszönöm, aki "lájkolt", jól esik!:)


(az "etológus")

2011. okt. 19. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/51 anonim ***** válasza:
51%
Nem hülyeség, a kutyának még jól is esik, ettől még falkavezér is lehet az ember, bár azt kétlem, hogy a szexuális életével minden rendben van annak aki egy társ helyett, egy társállattal osztja meg esténként az ágyát
2011. okt. 19. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/51 Akiteki ***** válasza:
Arra az időre ki lehet küldeni a kutyákat. Ennyire egyszerű.
2011. okt. 19. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/51 anonim ***** válasza:
68%

szerintem akkor volt baj a szexuális életemmel, amikor boldog-boldogtalannal lefeküdtem, ha volt egy kis füve.

akár több pasival is egyszerre.


semmi baj nincs azzal, ha valaki nem él non-stop szexuális életet. most addig nem szeretnék pasit az ágyamban látni, amíg nem szerelemről van szó. majd akkor eldöntöm, hol lesznek a kutyák, emberi szemmel valóban érdekes a dolog, állati szemmel semmi más nem történne, mint hogy az alfanőstény és az alfahím párosodik. és?...

2011. okt. 19. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/51 anonim ***** válasza:
100%

OFF


Javaslom az etológus és az etológus lájkoló találkozzon :)

2011. okt. 19. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/51 anonim ***** válasza:
100%

Naaa... :))))) Én is "lájkolom" az etológust, nagyon szimpatikus, de én is nő vagyok :)))) Végülis találkozhatunk ettől még, de maradok a pasiknál ... :)))

Amúgy tényleg szívesen megismerném személyesen :)

2011. okt. 19. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/51 anonim ***** válasza:
25%
Nálunk is rendszeresen az ágyon alszik a kutya.Talán magyarázat sincs rá, de nincs az az ember, aki ne nyugodna meg vagy ne lenne jobb kedvű, hogyha a kutyája hozzábújik.Köztudott, hogy jobban vigyáz a gazdira és éberebb, amikor alszik. Nálunk sokszor volt rá példa, hogy jelezte,ha valaki lázas vagy beteg volt. Nálunk is családtagként van kezelve, minden oltást meg kap és csak azt eszik meg, amit mi adunk. Sok példa van rá, hogy a kutya is van olyan tiszta, mint néhelyik ember!!
2011. okt. 19. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/51 anonim ***** válasza:
Ja és milyen romantikus, spontán és nem illúzióromboló azzal kezdeni a szexet hogy na drágám küld ki a kutyát... Mintha 50 éves házasok lennének... Nem lesz annak a kutyának semmi baja meg a gazdának sem ha pár méterre alszanak egymástól. Ugyanúgy boldoggá tesz és jelez. De hát ti tudjátok.
2011. okt. 19. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/51 anonim ***** válasza:
11:15-ös! nem mindenki lesz férges aki a kutyájával alszik!IGEN ÉN IS a kutyámmal alszom az első naptól kezdve ennek immáron több mint 3 és fél éve DE én pl. 3 havonta féregtelenítem belsőleg ill. fél évente kap Advocate spot ont is a havi rendszeres Advantix mellé.szóval mindent egybe vetve bizton állíthatom hogy az ÉN kutyám tisztább és higiénikusabb mint a legtöbb általam ismert ember!de ez a fajta oda figyelés és RENDSZERESSÉG nem mondható el minden kutyatartóra!!!
2011. okt. 20. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/51 anonim ***** válasza:
nem
2011. okt. 20. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!