Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Tartható lakásban kutya?

Tartható lakásban kutya?

Figyelt kérdés
Nagyon sok mindenki írta itt,hogy nem,de nem csak a közepes-nagy testűekre.Szeretném a véleményeteket kikérni,indoklással együtt.
2011. okt. 17. 22:01
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
Fúúúúj a lakás tele megy szőrrel....
2011. okt. 18. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
91%

Ápolni kell a kutyákat és akkor minimális lesz a szőr a lakásban. Na meg takarítani.

Amúgy nekünk is hullik a szőrünk a fejünkről, csak azt hajnak hívják. Az is pont olyan undorító tud lenni, ha nincs összetakarítva.

2011. okt. 18. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
Nálunk a lakás úgy is tele megy szőrrel, hogy a kutya főként kint tartózkodik. A takarítás a jó megoldás erre a problémára. Sőt, jobbat mondok: mivel hosszúszőrű kutyánk van, ezért az ételeknek is szinte "kötelező összetevője" a kutyaszőr. A kutyás vendégeinket ez nem zavarja, a többiek meg nem érdekelnek! :)))
2011. okt. 18. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
Én is azt gondolom, hogy a legtöbb lakáskutyának jobb dolga van, mint a legtöbb kertikutyának. És ezzel nem mondtam azt, hogy nem lehet lakásban rosszul kutyát tartani, vagy kertben jól. Nyilván az ideális hiperszuperség a kutyának az lenne, ha szabad bejárása lenne a lakásba, de ki is mehetne a kertbe, és emellett minden nap legalább egyszer meg lenne sétáltatva úgy, hogy kutyatársaság is van a sétánál. Nekem is ez lenne az ideális körülmény, de ezt nem mindenki engedheti meg magának.
2011. okt. 18. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!