Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mit csináljak, hogy az 5...

Mit csináljak, hogy az 5 hónapos kutyusom ne egye meg a kutyakakit és a bogarakat?

Figyelt kérdés
Akár hogy is figyelek séta közben néha azért sikerül kicseleznie és szinte egyben lenyeli a fent említett "dolgokat", pedig nagyon jó minőségű tápokat kap. Lehet esetleg valamilyen vitamin hiány vagy csak egyszerűen szereti? Le lehet szoktatni róla?
2011. okt. 19. 15:04
1 2 3
 21/21 anonim ***** válasza:
Az én kutyusom is 5 hónapos és szintén imádta a kakát enni. Odafigyeltünk rá pedig, többször, több módon lett figyelmeztetve, nem hagyta abba. Egy alkalommal "bepöccentünk", mikor láttuk, hogy a kis drágám falja a szart. Párom fogott egy fogkefét, tett rá egy nagyon minimális fogkrémet, hogy ne kelljen lenyelnie, csak az íze legyen meg, és "megmosta a fogát". Ja, és a térről hazáig már nem volt játék. Másnap egy kutyahaverjával játszadoztak és találtak egy szart, a staffi habzsolta, a miénk pedig megszagolta és már indult is vissza hozzánk. Baromi büszke voltam rá:) Most a szarban fetrengésről fogjuk leszoktatni, Corsom van, úgy tudom, ők így próbálják "elrejteni" magukat a vadak elől, de nem szeretném, ha megtartaná ezt a szokását. Sok sikert!:)
2011. nov. 3. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!