Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Ha a kutyának lenne beleszólás...

Ha a kutyának lenne beleszólása, akkor mit döntene: ivartalanítás, vagy sem?

Figyelt kérdés
Szomaton érkezik meg a várva várt kutyusom, kan. Gondolkodtam az ivartalantáson, de nekem valahogy olyan rossz hogy beleszólok a természet rendjébe... Öntörvényeskedésnem érzem. Tudom, hogy sok jó oldala is van az ivartalanításnak, de csak próbálom magam a kutya helyébe képzelni magam. Végülis levágják a "büszkeségét". Jó, tudom, nem ember, de akkor is. Ám hozzáteszem, még mindig benne van a pakliban, hogy ivartalaníttatom.
2011. okt. 20. 09:26
1 2 3 4 5
 11/43 anonim ***** válasza:
53%

9:33-as vagyok

egyébként annyira jellemző, hogy a pasik nagy többsége nem támogatja az ivartalanítást - tisztelet a kivételnek-, ez hatványozottan igaz, ha a kutyájuk kan. Már-már úgy érzik, hogy a saját herezacskójuk bánná a dolgot :D

2011. okt. 20. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/43 anonim ***** válasza:
48%

Az nagyobb szenvedés lesz neki , hogy nem párosodhat... Holott 2-házzal arrébb tüzel egy szuka!!!


Ha már itt tartunk !! Emberi gondolkodás... Férfi vagy , és ott egy csini, meztelen , éppen magát "izgató" hölgyike, aki arra vár hogy "érted nah" ... De te nem tehetsz vele semmit, mert pont egy üvegfal van köztetek ... !! Szar érzés lehet nem ?? És ez folyamatosan így megy .... éveken keresztül :/ o.O Nos ??

2011. okt. 20. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/43 A kérdező kommentje:
Na de te sem fekszel rá minden nőre, akit megkívánsz testileg, nem? Vagy igen?
2011. okt. 20. 10:48
 14/43 anonim ***** válasza:
56%
Ti komolyan nem értitek, h a kutya szexuális életét és a szexhez fűződő viszonyát NEM LEHET összehasonlítani az emberével????? Ennyire nem megy a fejetekbe??
2011. okt. 20. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/43 anonim ***** válasza:
Én biztos nem , mert Nő vagyok!! De gondolkodj már... a Kutya viszont az összes tüzelő szukára rámegy-rámenne ha lehetősége adódna!! Én csak azt próbáltam leírni neked, hogy ha már az Emberek témánál vagyunk, hogy gondold magad a helyébe !!
2011. okt. 20. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/43 anonim ***** válasza:
60%
Én értem ezt, csak arra az arroganciára hívtam fel a figyelmet, hogy fingotok sincs mit gondol a kutya, csak egy elméleti modelletek van ami a jelenlegi tapasztalatokat nagyjából igazolja, de ettől még nem tudjátok mit gondol a kutya. Sok tudományos példát tudnék hozni amikor egy elméleti modell igazolja a tapasztalatokat jó ideig, de kiderül, hogy a modell hibás.
2011. okt. 20. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/43 A kérdező kommentje:
Tudom, hogy nem ember. De majd vigyázok rá. És még megfontolom, hogy lesz-e ivartalanítás. Nem tettem le róla végleg.
2011. okt. 20. 10:54
 18/43 anonim ***** válasza:
És had tegyek még annyit hozzá... Hogy hiába vigyázol te, a kutyádra!! Ha a kan tud menni ... Megy hozzátok a szuka !! A kutyád csahol, vonyít egész éjjel , nem lesz hajlandó enni!! És legyengül... Na így sem érthető még ?? o.O
2011. okt. 20. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/43 anonim ***** válasza:
Ha a kan NEM tud menni!! Boccss
2011. okt. 20. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/43 A kérdező kommentje:
Értem. Még átgondolom.
2011. okt. 20. 10:57
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!