Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Ha veri a kutyámat a szomszéd,...

Ha veri a kutyámat a szomszéd, jogom van átmenni megverni őt?

Figyelt kérdés

Átjár a kutyám, de semmi vizet nem zavar.

Látszik rajta, hogy megverték, a szomszéd tagad, de biztos, hogy ő volt, mert volt már rá példa.

Napok óta rossz kedve van a kutyámnak, az ominózus eset óta.


Átmenjek és elintézzem azt a hülye vén r*bancot?


2011. okt. 22. 13:07
1 2 3 4
 31/33 anonim ***** válasza:
63%

Kérdező!Ne legyél már ilyen felvilágosult gondolkodású!


Vannak olyan emberek akik ezt élvezik,sőt havonta ölniük kell! Inkább próbáld megérteni,hogy a szomszédodnak jól esik ütni a kutyát.Had tegye ha neki ez öröm!


Egyébként meg szégyeld magad!


D○gölj meg kérdező!

2021. jan. 29. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/33 anonim ***** válasza:
38%

18:57-es, ne a kérdező dögöljön meg hanem a szomszédja meg te!!!


Az ilyen börtönbe való élete végéig!!!!

Mocskok!!!!!


Akkor téged is simán üssön agyon valaki mert neki öröm!!!

2021. jan. 29. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/33 anonim ***** válasza:
34%
Egyszer a lakótársam rúgott bele a néhány hónapos kutyámba, amíg nem voltam otthon. Mikor hazaértem, sántított, az asztal alá bújt, nem evett este szegény kis mackókám, kérdőre vontam a lakótársam, tagadott, azt mondta hogy ő nem nyúlt hozzá. Elvittem állatorvoshoz a kutyust, azt mondta hogy tuti valaki belerúgott, kapott oltást a lábába, két napig csak feküdt a helyén, pedig egy örökmozgó kis szőrgombóc a mai napig. Hazamentem, leordítottam a ribi haját, másnap pedig elköltöztem az albérletből. Egyáltalán nem néztem ki amúgy a csajból, kedves rendesnek "tűnt". Mai napig felhúzom magam, ha eszembe jut, én bezzeg etettem, itattam a nyomi macskáját amikor dolgozott...Én inkább megvédem a számomra fontos dolgokat, embereket, állatokat, mintsem másokat próbáljak jobb belátásra bírni. Bár a 4/32es módszere is nagyon tetszik, korrekt :D
2021. jún. 27. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!