Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mi értelme van annak hogy...

Mi értelme van annak hogy valaki úgy tart kutyát hogy láncra veri?

Figyelt kérdés

Hisz a házat nem tudja őrizni semmi..

Mi értelme van?

Ez nem számít állatkínzásnak?


2011. nov. 2. 21:32
1 2 3 4 5 6
 11/57 anonim ***** válasza:
53%
Egyáltalán minek tart kutyát akinek olyan kertje van amiben nem tehet kárt?!Tartson macskát vagy papagájt vagy mit tudom én, de undorító kikötni 1 kutyát..
2011. nov. 5. 02:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/57 anonim ***** válasza:
48%
A kennelről mi a véleményetek?
2011. nov. 5. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/57 anonim ***** válasza:

Ahol nonstop kennelben van a kutya, arról is pont ez a véleményem.

Nekem is be vannak zárva éjjel, nehogy bajuk legyen, illetve sajnos most nappal is, mert betonozunk az udvaron,és nem mehetnek bele. De ez max még pár hét,és persze rengeteget sétálnak.

2011. nov. 5. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/57 anonim ***** válasza:
31%

Nekem van egy labi-retriverem,ő egy álom kutyus,kíváve,hogy felássa a kertet,ha alkalma adódik akkor széthúzza a szemetet:D De mindezt ki "javítom"egy perc alatt,a lukat betemetem,a szemetet összeszedem!A teraszon alszik,anpi sétával,nagyon jó kutyus!

Csak sajnos van nekünk egy másik végletű kutyánk is,aki meg"kell",hogy legyen kötve,mert a szomszédból áthordja a csirkéket,meg megtámadta a gyerekeimet,morgott,vicsorított rájuk!Tudom,hogy disznóság,de szerintetek mit tegyek?Elajándékozni nem tudom mivel az idegen embereket megharapja(a párom autóbádogos,már 1-2 embernek kiszakította a nadrágját,a nagyimnak nekiment)Mit tehetnék?

2011. nov. 5. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/57 anonim ***** válasza:
36%
nem ez nem állatkinzás nekünk is volt kutyánk aki ki volt kötve mert nem tudtunk neki kenelt csinálni mert anyagilag még nem engedhetük meg és ismerösömnek is ki van kötve a kutya mert amúgy lehet hogy elszökne de elviszi sétálni és játszik vele és aki a kikötött kutyák gazdáját és kikötné akkor az nem ért a kutyákhoz egyszerüen nem birja felfogni ennek a lényegét hogy miért kell kikötni a kutyát és ha állatkinzás lenne akkor nem iktatak volna törvénybe egy bizonyos lánchosszot.
2011. nov. 5. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/57 Akiteki ***** válasza:
36%

Attól mert csinálod, még nem lesz jobb.

Nem kötelező senkinek kutyát tartani. Aki nem bír vele, az ajándékozza el.

2011. nov. 5. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/57 anonim válasza:
31%
Mi azért tartjuk láncon mertmikor még kisebb volt minden pillantban a szomszédban volt ezért kényszerültünk ara hogy láncra "verjük" a te megfogalmazásod szerint de így is 3 méteres láncon van szóval van helye szaladgálni :S
2011. nov. 5. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/57 Akiteki ***** válasza:
36%
Magyarázni bármit lehet. De felesleges. Nem kell kutyát tartani és akkor lánc sem kell.
2011. nov. 5. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/57 anonim ***** válasza:
0%
ez nem állatkínzás ugyan olyan mintha kenelben lenne ugyanugy tud mozogni és tud bármit csinálni és egy kenelben is ugyanezeket csinálja csak a kenelben körülötte van rács amior meg megvan kötve akkor pedig nem egy kör körül tud mozogni egy és ugyan az csak más eszközökkel. ennyi
2011. nov. 5. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/57 Akiteki ***** válasza:
36%
Biztosan a kutyának is ez a véleménye.
2011. nov. 5. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!