Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mi értelme van annak hogy...

Mi értelme van annak hogy valaki úgy tart kutyát hogy láncra veri?

Figyelt kérdés

Hisz a házat nem tudja őrizni semmi..

Mi értelme van?

Ez nem számít állatkínzásnak?


2011. nov. 2. 21:32
1 2 3 4 5 6
 31/57 Akiteki ***** válasza:
61%
Mert meg vannak kötve és nem a gazdi mellett vannak.
2011. nov. 5. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/57 anonim ***** válasza:
31%

A lakáskutya se a gazdi mellett van, ha a gazdi épp dolgozik.


A showkutyások kutyái is többet vannak a kennelben mint a gazdi mellett.


Őket is sajnáljátok?

2011. nov. 5. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/57 anonim ***** válasza:
51%
A lakás kutyánál, ha a gazdi hazamegy a munkából akkor irány séta és a nap fennmaradó részét is a gazdival tölti!! Míg, ha ki van kötve nincs a gazdival, ha éjszakára elengeded akkor sincs a gazdival, mert akkor már az ember alszik! Mi ez a show kutya hülyeség? Miért lennének kennelbe????
2011. nov. 5. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/57 anonim ***** válasza:
60%
Nekem a kennelről is egész más elképzeléseim vannak itt néhány embernek! Legyen kennel egy kutyának amibe van kutyaház és, ha akar bemegy. Bezárni meg csak akkor, ha jönnek vendégek, vagy szerelő, stb. ami mondjuk csak pár órát jelent! Nem azt hogy szerencsétlen állat a fél életét egy kennelbe élje le, vagy éppen láncon! Nekem ez teljesen elképzelhetetlen! Meg mi az, hogy átmegy a szomszédba?? Mielőtt az ember kutyát vásárol csinálja meg a kerítést és teremtse meg a körülményeket egy kutya tartásához, utána meg nevelje! A pénz dolgot meg inkább hanyagoljuk!! Előző voltam.
2011. nov. 5. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/57 Akiteki ***** válasza:
42%

Ezt a show kutya baromságot honnan szedik?

5 éve kezdtük a kennelt építeni, kicsit elméreteztem, elfogyott a pénz. A kutyáim azóta is a szobában alszanak.

Ketrecben a kiállításon vannak a saját pihenésük érdekében. De ha a szobában felállítom, akkor is szeretnek befeküdni.

2011. nov. 5. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/57 anonim ***** válasza:
Na, ti nagyon okos fifikutyások, hogy tartanátok mondjuk egy kaut, aki egy tüzéptelepet őriz?
2011. nov. 5. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/57 anonim ***** válasza:
Napközben a telep lekeritett részén, este sétával, éjjel szabadon.
2011. nov. 6. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/57 anonim ***** válasza:
Persze, az ok! De én, az OTTHON tartott kutyákról beszéltem, mert ugye azt az ember magának választja, ami NEM kötelező, ha valaki ketrecbe akar állatot az vegyen rágcsálót! És azért egy ilyen telep őrzése merőben más, mint amiről én beszélek!
2011. nov. 6. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/57 Akiteki ***** válasza:
42%

REndőrségre bekötött riasztó.

Jobban őrzi a telepet. És még olyan helyet is láttam, ahol jó nagy elkerített rész volt napközben az őrkutyának.

Nagyon okos vagyok, ez nem vitás, Fifim még nem volt. De ami késik... :)))

2011. nov. 6. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/57 anonim ***** válasza:

Lekerített rész=kennel


Tehát ugyanott vagyunk.


A rendőrségre bekötött riasztó meg nem őrzi jobban a telepet, mint a kutya, ugyanis a kutya azonnal tud intézkedni, a rendőrnek meg idő míg kimegy.


Ha egyáltalán ki tud menni, mert lehet hogy épp másik helyszínen van és másik járőr meg nincs.

2011. nov. 6. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!