Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » A kutyám annyiszor rálép a...

A kutyám annyiszor rálép a lábamra, hogy szerintem már direkt csinálja. Miért?

Figyelt kérdés
2011. nov. 5. 13:35
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
LOL. szerintem próbálja felhívni magára a figyelmét.
2011. nov. 5. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:

uristen, milyen dominancia harc, meg lenyomni a földre. EZÉRT????????

az én 7 éves szukám mióta velem van (8hetes kor) szinte nem telt még ugy el nap, hogy ne lépjen rá a lábamra. Ha papucsban vagyok, szinte rendszeresen a nyomomban üget, és a papucsra feszt rálép. A lánya szintén, de ő képes arra, hogy hirtelen meg is áll előttem, amiben volt, hogy majdnem orra estem. ö.v. fajtákról van szó, és lesik minden mozdulatomat.

2011. nov. 5. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
Szerintem szeretetből teszi. A mi kutyusunk foxi, ő is ugyanazt teszi, de csak játékból. Ráadásul mindig oda akar ülni, feküdni, ahová észreveszi, hogy mi akarunk.Különben a miénk benn él a lakásban. Annyiszor jön ki utánam az erkélyre, vagy egyik helyről a másikra követ, ahányszor nem fárad el vagy nem mondom, hogy ülsz, maradsz, és marad, majd meg símogatom.Csak szeretetre van szükségük szerintem.
2011. nov. 5. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!