Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mit csináljak h leszokjon...

Mit csináljak h leszokjon erről? Hogyan lehetne fel hizlalni?

Figyelt kérdés

3 hónapos kutyám habzsol, nem rágja meg hanem bekapja és lenyeli... Mit csináljak h leszokjon erről??? Meg szegény 4 napja dobták be hozzánk és nagyon vékony, hogyan lehetne fel hizlalni??? Mert, én száraz tápot adok neki minden nap, meg persze áztatott tápot.

Köszi előre is a válaszokat!


2011. nov. 6. 11:31
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

Az én kutyám se rág soha, de ha jó minőségű tápot kap (legalább kölyökkorában érdemes azt adni neki!) akkor attól még szépen fog gyarapodni. Lehet, hogy kihányja, ha túl gyorsan eszik, de a kutyák nem zavartatják magukat, visszaeszik, semmi bajuk nem lesz tőle. Lehet, hogy később leszokik a habzsolásról, ha rájön, hogy már nem kell éheznie.


Egy hónapja sincs, hogy összeszedtem egy csont-bőr, kb. 6 hetes kiskutyát, éhes volt, ki volt száradva, szóval elég pocsékul nézett ki. Első napokban 2-3 óránként kapott kb. 3 teáskanálnyi száraz tápot (Biomill Juniort), aztán később napi 4x, amennyit 1-2 perc alatt megevett. Egy hét alatt kigömbölyödött, a medencéjét még kicsit érezni lehetett, de további 1 hét alatt már a szőre is kifényesedett, elmúlt a korpássága, igazán jó kondiban volt, mire az új gazdájához került. Mellesleg ő is habzsolt, nem rágott semmit.

2011. nov. 6. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 A kérdező kommentje:
Köszi szépen a válaszokat.
2011. nov. 7. 08:41
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!