Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Kutya megmérgezésénél lehetség...

Kutya megmérgezésénél lehetséges, hogy férgek jöjjenek elő a testéből?

Figyelt kérdés

Teljesen ledöbbentem, anyu "meséjén".

Azt mondta, hogy a bátyám kutyáját megmérgezte a szomszéd. Hányni kezdett, hasmenése volt, nem tudott lábra állni. harapdálta a saját testét és ahova beleharapott, ott kukacok jöttek ki a testéből.

Ekkor állítottam le, mert rosszul lettem.

De mondta tovább, hogy 10 nap után meghalt. Állatorvost sem hívtak.

Mit gondoltok?????

Azt nem tudom, hogy most hol van szegény kutya, ki vitte el vagy mi történt vele.

12 éves volt. Kopó féleség.


2011. nov. 11. 14:57
1 2
 11/17 A kérdező kommentje:
Budapest, 20. kerület.
2011. nov. 11. 16:48
 12/17 anonim ***** válasza:

Utólag mit akarsz feljelenteni?

Kutya -nincs.

Bizonyíték-nincs.

2011. nov. 11. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 A kérdező kommentje:

Hogy lehet ilyen egyszerűen ilyet megúszni?


Mivel nem tartom a bátyámmal egyáltalán a kapcsolatot, így nem tudtam, hogy ez a helyzet. 50éves alkoholista, a 67éves anyám a gyámja.

Anyuval sem tartom igazán a kapcsolatot, mert az unokáiról nem érdeklődik, folyton csak bánt, lelkizik, mindig a fia volt a fontosabb.

Csak felhívott, szerintem lelkiismeret fuldalása van, mégis inkább a szomszédra fogta.


Lehet, hogy írok a Gyámügynek levelet, hogy nézzenek már jobban rá.

2011. nov. 11. 17:48
 14/17 dizus ***** válasza:
Kérd meg őket,hogy ne tartsanak ezután semmilyen állatot.Az meg hogy nem tartják veled a kapcsolatot nem biztos hogy csak az ő hibájuk.Ezt abból gondolom,hogy hallasz egy hírt telefonon amiről azt sem tudod hogy igaz-e,de te már tíz helyen jelentenéd fel a bátyádat meg az anyádat.Family of the year 2011!
2011. nov. 11. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 A kérdező kommentje:

Anyu hívott, miért hazudott volna?

off: igazad van, nem azért tanultam, dolgoztam tizenévet, élek boldog családba, dolgoztam meg a dolgaimért, hogy egy élősködő, semmirekellő, soha nem dolgozott alkoholista ember rajtam élősködjön, megkeserítse az életünket. Párom is teljesen elzárkózik az ilyesfajta emberektől.

Ismerem, soha nem oltotta be a kutyáját, csak akkor, amikor egy szomszéd feljelentette.

Ő ilyen ember. Csak nem értem miért hazudnak, miért mondják, hogy a szomszéd mérgezte meg.

2011. nov. 11. 18:34
 16/17 anonim ***** válasza:

Lehet, nem hazudnak, hanem valóban úgy gondolják, megmérgezték a kutyát és attól lett baja.

Mi volna, ha édesanyád néha felhívna, ha van újra kutya? Te meg megkuksolnád, hogyan tartják? Ha nem megfelelően, és nem tudsz velük szót érteni, akkor teszel feljelentést a jegyzőnél. Talán így el lehet érni, hogy legalább oltás és aránylag megfelelő tartás legyen a kutyájuknak.

2011. nov. 11. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 Akiteki ***** válasza:

A kutyás kérdést megválaszoltuk: szomszéd nem csinált semmit, a bőrférgességet nem méregtől kapják.

Gondolom több kutya nincs, családod többi tagja pedig nem ebbe a témakörbe való.

A dolog ezzel lezárva.

2011. nov. 11. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!