Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mennyibe kerül a kutyapiszok...

Mennyibe kerül a kutyapiszok az utcán?

Figyelt kérdés
Ki tudja, hogy milyen büntetés szabható ki annak, aki nem takarítja el közterületen a kutyája után a kutyakakit?
2011. nov. 16. 12:35
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
A szaros pelenka nem minősül veszélyes hulladéknak? Mert akkor ugye azt sem lehetne a kommunális hulladékba tenni.
2011. nov. 16. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
Amúgy ha nagyon aggaszt a nem lebomló műanyag zacsi, van ám ilyen is: [link]
2011. nov. 16. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 A kérdező kommentje:
Ahol lakom az utcán parkolok. Amikor beteszem a kislányomat az autósülésbe, szinte mindig sikerül valamelyikünknek belelépni valami kutyapiszokba és most már kezd nagyon tele lenni ezzel a hócipőm. Ugyanis a járda és az úttest közt van egy kb másfél méternyi széles zöld sáv, ahova a kutyák előszeretettel wc-znek. A gond csak az, hogy a "kedves" gazdik ott is hagyják a kutyaszart! Nem tudom mitévő legyek, őrt nem állhatok az utcán... Az ülést szívem szerint áttenném a másik oldalra, de akkor meg a forgalmas úttesten kellene a lányomat beszenvedni a kocsiba-és ez megintcsak nem jó.
2011. nov. 16. 17:51
 14/20 anonim ***** válasza:

Kérdező, esküszöm ott laksz, ahol a tesómék :) Amikor hozzájuk mentünk a párom szállt ki a kis zöldrészes oldalon, egyből bele egy irdatlan nagy "csomagba". Húzogatta ott a lábát jobbra-balra, ismét bele egy csomagba. De akkorák voltak, mintha valami tehén járt volna arra.


Az az idióta, aki meg otthagyja, mert szerinte normális, az költözzön ki egy szántóföld közepére és oda szarassa a kutyáját. Én még akkor is összeszedem (amennyire tudom), amikor a kutyámnak megy a hasa. Pedig f*st összeszedni nem épp kellemes. De van, h sikerül 2 zacskósat kakilnia, azaz olyan nagy h csak a fele fér el egyszerre a markomban. Nem nagy dolog lehajolni és felszedni. Aki szerint az, annak kívánom, h minden nap lépjen bele vagy 3ba és örüljön, hogy neki ma borzasztó nagy szerencséje lesz...

2011. nov. 16. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 A kérdező kommentje:
Utolsó! Nem tudom hol lakik a testvéred, ahol én lakom az egy budai elegáns környék. Álmomban nem gondoltam volna, hogy itt ilyen előfordul. :o Gondolhatod, mikor a lányom lép bele, és nem veszem észre, majd beül a kocsiba, a lába meg persze hozzáér az anyósülés hátához...hát, nem kellemes onnan letakarítani azt a büdös kutyaszart! Azt hiszem holnap fel is hívom a köztereseket, hátha van ötletük. Az itt lakó kutyatartók nagy része nyugdíjas.
2011. nov. 16. 18:49
 16/20 anonim ***** válasza:

Ők a pesti oldalon vannak, jó környéken. Ott tele vannak a házak fiatalokkal, az utcák meg kakival :(


Előre szólok, h a közteresek meredeken sz@rni fognak az egészre (de remélem ők össze is szedik :D).

2011. nov. 16. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:

Nem tudom itthon miként van, de az Egyesült Királyságban például külön kis tábla figyelmeztet az utcai szemeteseken, hogy tilos bele kutyakakit dobni.

Bár tény, hogy ott találkozunk külön kutyapiszok gyűjtő szemetessel is....

Sőt! Néha még ingyen zacskókat is kitesznek mellé.

2011. nov. 17. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 A kérdező kommentje:
Utolsó! Hát, én már annak is örülnék ha nem az utcán hagynák...
2011. nov. 19. 14:43
 19/20 anonim válasza:

# 6

Ha kutyát tartani van pénzed, akkor lesz pénzed egy 200Ft-os 100db-os zacskóra is ;)


Mellesleg a kutyatartással felelősséget is vállaltál a kutyára vonatkozó törvények betartására!

2015. ápr. 21. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim válasza:
65%

Megértem én hogy lebomlik, de HIGIÉNIA kedves okosok, Higiénia!

Azt sem nézzük el ha egy hajléktalan szarik az utcára, akkor mennyivel inkább nem ha egy kutya akinek a gazdája még csak nem is igénytelen, bár ez-alól sok a kivétel ahogy látom...


Nem mellesleg igen is van ismerősöm aki, ha nincs megfelelő kuka, hazaviszi és lehúzza!

Mindent meg lehet oldani, csak sok kutyagazdánál túl nagy az IGÉNYTELENSÉG és a LUSTASÁG

2015. ápr. 21. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!