Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Hol alszik a kutyátok éjszaka?...

Hol alszik a kutyátok éjszaka? Ilyen tök hidegben.

Figyelt kérdés
2011. nov. 17. 10:09
1 2 3
 21/27 A kérdező kommentje:

:)

Úgy látom a szívemre kell hallgatnom.Győz a kazánház.Vállalom a ki-be engedését:)

Egyébként ez a család és a gazdihoz való közelség nálunk is nagyon erős.Nyáron esze agában sincs bejönni,de ha az ebédlőben vagyunk akkor az ebédlő ablaka alá fekszik,ha a nappaliban,akkor annak az ablaka alatt csücsül és hallgatózik.Tavaly télen ugye bent volt és karácsonykor családi ebédnél részt kellett vennie.A kazánház ajtajából látni az ebédlőt,és az én drágaságom,lefeküdt a kaz.h ajtajába,a küszöbre rakta a lábát és onnan figyelte az eseményeket.Beljebb nem jött,tudja,hogy nem szabad,de ott kellett legyen velünk.Asszem" ez most is így lesz.Mert Ő családtag:)

2011. nov. 17. 12:23
 22/27 anonim ***** válasza:
100%

Az egyik éppen a falra tett lábakkal hanyatt fekve horkolva a kanapén, a másik mellé gömbölyödve alszik. Amúgy ha itthon vagyunk, akkor a nappaliban a kanapén, ha nem, akkor a lépcső alatt "apa" régi kabátján.

Benti kutyusok, az egyik kicsi, a másik közepes.

Nem büdösek és nincsenek meghatározott időközönként fürdetve. Ha összesározzák magukat akkor igen, meg ha már nagyon rég óta nem volt fürdés. Bár a nagy néha ereget olyanokat, hogy ablakot kell nyitni.... :D

2011. nov. 17. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/27 A kérdező kommentje:

88%!!!

:-DDDDDDDDDDDDD

2011. nov. 17. 13:09
 24/27 anonim ***** válasza:
100%

Nos, én mindkét oldalt megéltem. Kutyám 9 éves, egészen tavaszig kertes házban laktunk. Kinti kutyaként élt, de amikor ilyen nagyon hidegek voltak télen, a kazánházban aludt. A lakásba csak azért nem jöhetett be, mert nagymamámnál laktunk, és ő nem engedte meg. Idén emeletes házba költöztünk, a kutya is jött velünk, és a kosarában alszik.


Más: Kutya nem egyenlő a kosszal és büdössel! Egyszer mikor a kutya sétálni volt tesómékkal, vendég jött hozzám. Beszélgettünk, majd bementünk a szobába, ahol meglátta a kosarat, azt mondja: Van kutyátok? Na, ennyire lehetett észrevenni, hogy kutya van nálunk...

2011. nov. 17. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/27 anonim ***** válasza:
0%
88%-os, akkor mégis csak büdös a kutyád, ha nem a bundája akkor a bélgáz miatt? Nálunk más értékrend van, tudom ki a családtag egyenlőre és hol a kutyulinak a helye! Életem során eddig 8 kutyám volt, amikor valamelyik elment öregség, vagy baleset miatt megkönnyeztem, mert szerettem őket mint segítő társakat! Most már nincs, mert nem akarom hogy túléljen és rosz gazdija legyen! De a kutya szaglik, pláne ha megázik a kabátja!
2011. nov. 18. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/27 anonim ***** válasza:
100%

Nem, nem büdös a kutyám. Szerintem te is szoktál bélgázt ereszteni néha, mégsem mondják rád, hogy büdös vagy.

Próbáltam poénkodni, de látom, hogy nem kéne....

2011. nov. 18. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/27 anonim válasza:
52%
Nekem egy keverék, és egy dobermann kutyám van. Itt a lakásba nem jöhetnek be.. Mindenki azt mondta h dobermannt tilos ilyen hidegben kint hagyni. Csináltunk neki egy egy meleg kis házat, téglából építve, nikecellel az alján, oldalán, szalmával az alján.. És összbújva alszanak ott :)
2011. nov. 19. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!