Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Támadtak már meg kutyasétáltat...

Támadtak már meg kutyasétáltatás közben?

Figyelt kérdés
És ha igen, milyen fajtájú kutyás van?
2011. nov. 17. 21:27
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

"komoly" kutyáink vannak (illetve aki nem, az is annak néz ki :))

szóval még nem akadt olyan, aki konkrétan belém kötött volna. beszólogatós volt, de az is ritka. betartom a szabályokat, szóval tényleg csak szökőévente találkozom ezzel a helyzettel.

26/N


(kopp, kopp)

2011. nov. 18. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 compactegon ***** válasza:
eddig sem. de most, hogy 13 hónapos múlt és 28 kg, már amúgy sem mernének. amstaff szuka amúgy.
2011. nov. 18. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
100%

nem mernek.

este 21 éves lányként egyedül merem sétáltatni őket az erdőben, a közép-ázsiaim végig mellettem van pórázon, a többi (3) szintén nem kistermetű keverékem pedig a közelben.

+ a környék kóborkutyái is hozzánk szoktak csapódni.

Így egy 5-10 fős falkával sétálgatok.:)

Nem félek.:D

2011. nov. 18. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
Nem szoktam (még) kutyát sétáltatni,de engem rendszeresen megtámadnak az ilyen elfoserált korcsok,palotapincsik,9 centis kutyák. Üldöznek meg brr. Remélem majd ha a nagy németjuhászt sétáltatom nem fognak :D
2012. márc. 21. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!