Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Papirok nélküli staffordshire...

Papirok nélküli staffordshire terriert tudok törzskönyveztetni? Mennyibe kerülne?

Figyelt kérdés
Én úgy tudom, hogy lehet kiállítáni törzskönyvet akkor is ha egyik szülő sem törzskönyves, de megfelel a standardnek.
2011. nov. 21. 13:17
1 2 3 4
 31/36 A kérdező kommentje:
Már itt tartunk, hogy átlag birka magyar-ozzuk a másikat gratulálok! Kinek nem inge nem veszi magára, én sem veszem magára, én ezek után is nyugodtan fogok tükörbe nézni :)
2011. nov. 21. 23:11
 32/36 anonim ***** válasza:

"Nem MEOE tagok a duplájáért válthatják ki mindkét esetben.

Nem törzskönyves szülőktől származó, de fajtatiszta kutya úgynevezett "B törzskönyvet" kaphat, ha elviszik tenyésszemlére, és ott a bírók valóban fajtatisztának ítélik meg." nem az én savaimmal élve ezt egy másik tag írta lehetséges így szerezni de 8 ruppó környékén van

2011. nov. 29. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/36 anonim ***** válasza:
100%
Hagyjuk már ezt a B törzskönyvet! Nincs ilyen! Ritka magyar fajtáknál volt! Uszkárnál is láttam már, de az nem MEOE volt, hanem valami más szervezet adta ki.
2011. nov. 29. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/36 A kérdező kommentje:
8 ruppó? az mit takar? 80ezer? vagy 8 ezer? Én is igy tudtam egyébként.. (utolso elötti)
2011. nov. 29. 17:30
 35/36 anonim ***** válasza:
Csak olyan kutyának lehet törzskönyvet csináltatni aminek a szülei is törzskönyvesek.
2011. dec. 27. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/36 anonim ***** válasza:

B típusú törzskönyv a mai napig van. De csak a magyar fajtáknak lehet csináltatni. Az én Pulimnak is B típusú törzskönyve van.


Ahoz hogy egy törzskönyvet lehessen csináltatni a hoz a kutya szüleinek is törzskönyvesnek kell lennie.

2011. dec. 27. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!