Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » A kutyámnak adtam pár napja,...

A kutyámnak adtam pár napja, Pedigree rodeo nevezetu jutalomfalatot, rá 1 napra nagyon beteg lett több mint 10szer hányt, végül perfúziozni kellett, nagyon rosszul volt szegény, még azóta is diétás kaját kap. Irjak email a pedigreeseknek?

Figyelt kérdés
Kerhetnek valamilyen kártérítest a pedigree-től, vagy kiröhögnének?Több mint 150euroba került a kezelése a kutyusomnak..
2009. máj. 13. 18:28
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

Szia,

Ha van abból a csomagból és orvosi szakvéleményt is fel tudsz mutatni akkor van esélyed peres útra terelni a dolgot.Legalább az orvosi költséget ki tudod fizettetni,mivel nem jó reklám egy ilyen cégnek ha valamelyik kutya megbetegedik az általuk forgalmazott táptól/jutalomfalattól..De csak akkor ha van a rodeo-ból.Azzal tudnád bizonyítani,hogy mi okozta a betegséget.Ha pl.:allergia miatt lett baja a kutyádnak az csak közvetett okozó,tehát nem vagy jogosult kártérítésre.Azért gondold meg,hogy megéri-e beleugrani egy ilyen ügybe.Elég nagy idegeskedéssel jár.Bár én sem biztos,hogy belenyugodnék....

2009. máj. 13. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 A kérdező kommentje:
21:43-asnak :) nekem is bullterrierem van, az orvos azt mondta, hogy nem virusos fertozes, nem tudom egy ilyen nagy ceg, hogy kepes ilyesmit arulni , megerdemelnenek egy jo negativ reklamot :( a kutyam egeszsegevel ne jatszodjanak, en tobbet az eletbe nem veszek semmilyen pedigree termeket, ugy latszik azt gondoltak, hogy eleg a nagy reklam neki , a tobbi meg nem erdekes...
2009. máj. 13. 23:17
 13/13 anonim ***** válasza:

Pl.az én kutyám a bárányhúsra allergiás.

Vettem neki kiskorában Hill's bárányhúsos kölyöktápot,majdnem meghalt tőle.Ugyanettől a barátnőm boxerének semmi baja nem lett.

Most a Hill's marhahúsos tápját eszi,szép tőle,szóval ez egyéni dolog.

2009. máj. 14. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!