Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Titeket nem zavar ha valaki...

Titeket nem zavar ha valaki engedély nélkül odamegy megsímogatni a kutyád?

Figyelt kérdés
Velem mindennap kb...kölyök yorkimmal sokat sétálunk,akkora még mint egy "gombszem"tehát tényleg nagyon édes.Gyakran előfordul,h sétálunk és odajön valaki ,rám sem néz,meg sem kérdezi,h zavar-e elkezdi simogatgatni,volt olyan is,hogy csak úgy odajött egy nő felvette,kinyitotta a száját és hagyta ,h a kutya belenyaljon vagy 2 percig ezt csinálta,és rohadtak voltak a fogai meg minden.Paraszt nem meg nagyképű nem akartam lenni.Nem várom,h hajbókoljanak nekem,hogy megsímogassák,de én pl mindig köszönök és megkérdezem,hogy megsímogathatom-e,mert nem az én kutyám.Szerintem igy lenne az illedelmes.Ha ti is így gondolkoztok ahogy én,van valami jó módszeretek erre?Minden normális válaszért jár a zöld kéz!Primitív válaszadók kíméljenek!
2011. dec. 10. 00:39
1 2 3
 21/29 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a normális válaszokat:)Mindenkinek ment a zöld kezecske:)

Akinek még vannak ilyen kutyás "történetei"megoszthatja szívesen fogadom:)

2011. dec. 10. 22:20
 22/29 anonim ***** válasza:
Az haggyán ha valaki ezt a yorkikkal tezsi meg,de z én pitemmel ugyanez a helyzet,még csk 5 honnapos és tényleg egy tündér,boldog bodogtalannal elmenne .:)ODajönnek simogajták stb aztán akkor vagyok kcsit berágva amikorkisgyereknek szolnnk h gyere simogasd meg rz a kis hebrencs meg fellöki a gyereket és utána én vagyok a bunko mert a kutyám meg akakrta enni a gyereket.:S Hiába az emberek még mindig nincsenek tisztába a kutya etikettel. Attól is kiakadok amikor a kutyát leszoktattam h ne ugráljon de bárki jön az hagyja nkei hiába monndom h nem kéne az a válasz h engem nem zavar,nah joo de engem meg igen:)
2011. dec. 11. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/29 anonim ***** válasza:
65%
Utolsó! Ugràlàsnàl nàlunk is ez a helyzet.. Nekem is 5 hònapos a kutyusom (bullmaci). A kedvencem az mùlt héten volt... Kimentem vele a karàcsonyi vásárba, meglàtta egy csaj , elkezdett gügyögni neki, hogy milyen szép vagy, persze Joey megindult felé, a csaj megsimogatta és Joey felugrott rà. Kürtöskalàcs volt a csaj kezében, amiből kapott a kutya, tehàt még rà is dícsért, hogy felugrott rà :S
2011. dec. 11. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/29 anonim ***** válasza:
100%
Na most el vagyok szomorodva, a felnőtt rotimat senki nem akarja simogatni:D Sőt még mondják is az esetleg érdeklődő kisgyereknek ,hogy ne menj oda mert ez csúnya gonosz kutya megharap.
2011. dec. 11. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/29 rezangyi ***** válasza:
100%
Nekem pinscherem van ők nem a kedvességükről híresek..Sokan hajolnak hozzá hogy jaj milyen kutya de aranyos és hát elég gyorsan hátrahőkölnek mikor a kis 7 kilós kutya rájuk ront:) De az ilyenek meg is érdemlik rengeteg buta ember....
2011. dec. 12. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/29 anonim válasza:
Igen, olykor elég kellemetlen tud lenni. Nekem tacskó keverék kutyám van és a legrosszabb szituáció nálunk az volt mikor jött egy anyuka a kb. 4 éves kislányával aki mikor közel értek hozzánk, hirtelen elkezdett a kutyám felé szaladni hangosan kiabálva közben az anyjának, hogy 'KUTYA, KUTYA!' Természetesen meg akarta simogatni, de tudni kell, hogy az eb előtte nem sokkal lett menhelyről elhozva egy csendes kisvárosból és a gyerekekre is alapból rosszul reagált, nem volt hozzájuk szokva. Pórázon sétálunk, de így is gyorsan meg kellett fognom és megnyugtatni, hogy ne kezdjen el morogni meg ugatni a kislányra mert megijedne a gyerek. Miközben fogtam a kutyust, elmagyaráztam a kislánynak, hogy először mindig meg kell kérdezni hogy meg simogathatja-e a kutyát, mert nem lehet tudni, hogy reagál. Aranyos volt, utána megkérdezte :) Mondtam neki, hogy most még sajnos nem lehet, de pár hét múlva ha lát minket, kérdezze meg újra :) Az anyja meg szó nélkül ment tovább...
2011. dec. 13. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/29 anonim ***** válasza:
AZZAL VIGYÁZZATOK NAGYON
2011. dec. 13. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/29 anonim ***** válasza:
ha odajön valaki és simogatja akkor le csatolja a pórázt! barátnőm a blaha aluljáróban állt a kis staffijával és odament hozzá egy cigány és elkezdte lecsatolni a pórázról, mert hogy ez az ő eltünt kutyusa... a bnöm ugy rugta le a kezét a kutyáról aztán gyorsan arrébb ment. itt a környéken egy yorkivan volt ugyanez, odamentek megsimogatni lecsatolta a hapsi és elfutott vele..
2011. dec. 13. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/29 A kérdező kommentje:
Úristen:O
2011. dec. 13. 13:57
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!