Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » YORKI kutyus! Sziasztok a...

YORKI kutyus! Sziasztok a segítségetek kérnénk! Párommal nagyon szeretnénk egy yorki kiskutyát, ingyen, menhelyről v. gazditól, Pest és környékéről! Adjatok nekünk valami tippet hogy hol, merre keressük?!

Figyelt kérdés
A noén belül van egy minimenhely rész ott is voltunk de sajnos nem mi kaptuk.. Egy csomó menhely(állatotthon) weboldalát megnéztük már... Nagyon szeretnénk egy yorki kölyköt v legalàbbis fiatal kutyust Budapesten v. környékén! Azonnal el is tudnánk érte menni ès jó dolga lenne.. Tudjuk h ez nehéz mert közkedvelt és nem olcsó.. De magamból kiindulva nekem is volt egy spánielem 45ért vettem és mikor elköltöztem ingyen adtam oda egy családnak... Rettentően szeretnénk ezt a kutyust,kérek mindenkit aki bárhol tud egyet v. valami helyet ahol sanszos hogy lehet kérem szépen segítsen,Köszönjük!!
2011. dec. 21. 07:25
1 2 3 4
 11/39 anonim ***** válasza:
De lehet, hogy vemhes a talált yorkija, és akkor, ha megfial, majd onnan elvihetsz egy kisyorkit. :) Ha ő is úgy gondolja.
2011. dec. 21. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/39 anonim ***** válasza:
2011. dec. 21. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/39 A kérdező kommentje:
Írtam egy e-mailt arra a linkre amit küldtél de a szöveg alapjàn google fordítóval írták,nem magyar a gazdi... Uhh tényleg ha láttok még írjatok nem akarok az összesről lemaradni.. :-):-)Köszi
2011. dec. 21. 14:20
 14/39 anonim ***** válasza:

"Aha,most olvastam jó neki!"

Nekem ez a kijelentés elég morbid. Nem, kérlek, nem jó, hogy úton útfélen yorkshire-okba botlani. Az meg kifejezetten bosszant, hogy 5-10 ezer forintokért az ember után dobnak mindenféle fajtatisztának mondott kutyát.

2011. dec. 21. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/39 anonim ***** válasza:

ma 14:01-es vagyok


Azon a linken több hirdetés is van, amit írtam. Nézd meg azokat is!

2011. dec. 21. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/39 anonim ***** válasza:
100%
Megnéztem azt a linket, és nagyon elszomorít. Egy csomóan szeretnének ingyen yorki kiskutyát. Már vagy negyedik hónapja van nálam egy három kilós gazdi kereső yorki keverék, és egy-két komolytalan érdeklődőt leszámítva nem kell senkinek. Persze, mert keverék, mert nem pont olyan, mint egy yorki, ja, és nem is kölyök. Az már nem is számít, hogy szobatiszta, nem rombol, nem tolakodik, pórázon szépen sétál, gyerekeket imádja. Mindenkinek csak az számít, hogy neki komoly fogyatékossága van...az, hogy KEVERÉK!Vajon mi a garancia arra, hogy az ingyen hozzánk vágott kutyus fajtatiszta? A maroknyi kiskutyából meg lesz egy tíz kilós kajla, akkor meg szépen hoppon maradunk. És ki fog szívni???
2011. dec. 21. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/39 anonim ***** válasza:

Nem azt mondtam, hogy a kiskutya.hu-n nem google fordítós hirdetések vannak, hanem azt, hogy van ott több hirdetés is. Te azt mondtad, hogy írtál EGY e-mailt. Csak azért írtam, hogy van még ott több is, hogy hátha nem vetted észre, és érdekelne.


De nekem mind egy... Keress tovább magadnak a neten, és ne várd el, hogy majd mások keresgélnek neked!!!

2011. dec. 21. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/39 anonim ***** válasza:

[link]


[link]


[link]



[link]


Azért,egy minimális összeget fordítanod kell a kiskutya megvételére..az utolsó linken egy csivava-yorki mix kutyusok vannak,a másik 3 pedig nem olyan drága a 3. ingyen elvihető..sok sikert! :)

2011. dec. 21. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/39 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a linkeket blue11!! Majdnem meglett az ingyen yorki:-(... Lattam ma d.e rakta fel és d.u már el is vitték tőle... Pfff rem lesz még ilyen! Am. nem azt várom el hogy ti keressetek helyettem de lehet hogy valamelyikőtök mint most blue észrevesz egy ilyen hirdetést és segít!! Bàrmi van remegő gyomorral várjuk,előre is köszönjük,szép estét nektek!!
2011. dec. 21. 23:21
 20/39 anonim ***** válasza:
A kis keverékek nem tetszenek? :)) Szerintem őket is érdemes lenne felhívni vagy ilyesmi :) De,ha csak a fajtatiszta jó akkor mindegy!
2011. dec. 22. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!