Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » YORKI kutyus! Sziasztok a...

YORKI kutyus! Sziasztok a segítségetek kérnénk! Párommal nagyon szeretnénk egy yorki kiskutyát, ingyen, menhelyről v. gazditól, Pest és környékéről! Adjatok nekünk valami tippet hogy hol, merre keressük?!

Figyelt kérdés
A noén belül van egy minimenhely rész ott is voltunk de sajnos nem mi kaptuk.. Egy csomó menhely(állatotthon) weboldalát megnéztük már... Nagyon szeretnénk egy yorki kölyköt v legalàbbis fiatal kutyust Budapesten v. környékén! Azonnal el is tudnánk érte menni ès jó dolga lenne.. Tudjuk h ez nehéz mert közkedvelt és nem olcsó.. De magamból kiindulva nekem is volt egy spánielem 45ért vettem és mikor elköltöztem ingyen adtam oda egy családnak... Rettentően szeretnénk ezt a kutyust,kérek mindenkit aki bárhol tud egyet v. valami helyet ahol sanszos hogy lehet kérem szépen segítsen,Köszönjük!!
2011. dec. 21. 07:25
1 2 3 4
 21/39 A kérdező kommentje:

De ők is édesek! Ma találtam a kiskutya.hu-n egy aranyos macis fejű yorki keveréket..Beküldöm a linket nézzd vagy nézzetek meg!! Szerintetek mekkorára nőhet mivel most 7 hetes .. Nem tudom...tipp?? Ja a világosabbat néztem..


kiskutya.hu/elviheto/yorkshire-terrier-yorki-salgotarjan-220883

2011. dec. 22. 14:01
 22/39 anonim ***** válasza:
Szerintem olyan 10 kg körüliek lesznek az egyik elég macis viszont a másik nem annyira,tehát ez kérdéses :)) Hívd fel Őket és kérdezd meg ki volt az apakutya :)
2011. dec. 22. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/39 anonim ***** válasza:
meg az egyik képen a macis kölyök akkora mint az anyja az utolsón :)) Szóval biztos nagyobb lesz mint egy yorki :)
2011. dec. 22. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/39 A kérdező kommentje:
Már beszéltem velük,jò messze van..110km oda-vissza 220.. 8rugom van rá ìgy 3e az út 5 a kutya de sajna Pesten nem nagyon találok ma vagy itt a környékben... Egyszerre nyitva van a jofogas.hu az expressz.hu, gazditkeresek.hu, kiskutya.hu, slando.hu, es folyamatosan frissítem,,,,már lassan megőrülök!
2011. dec. 22. 14:12
 25/39 anonim ***** válasza:
A tegnapi 08:53-as vagyok. Kérlek szépen, olvasd végig, amit akkor írtam, nehogy egy hatalmas bajt hozzatok a nyakatokra!
2011. dec. 22. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/39 anonim ***** válasza:
100%

Ne hertelen elhatározásból válassza Yorkit és főleg ne ingyen elvihetőt. A Yorki egy divatkutya. Ezért a menhelyen legtöbbször szaporítóktól elkobozott beteg kutyák vannak.

Én már 6 éve szeretnék egy Yorkit. Volt már hogy kigyűlt az ára úgy volt hogy 2010 nyarán veszünk egyet. De sajna a Tacsim beteg lett és kelet a pénz az állatorvosi költségekre. Valószínűleg 2012-13 ban lesz Yorkim. De ki birom. Ne hirtelen elhatározásból válassz kutyát és ne legyen annyira égetően sürgős. Mikor egy kutya 15 évig a társad lesz és nem mindegy hogy egészségesen vagy betegen mert olcsón szaporítól vetted a kutyát...

2011. dec. 22. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/39 anonim ***** válasza:

Tényleg nem akarok kötekedni, de azt írod, hogy 8 ezret tudsz/akarsz rászánni a kutyavásárlásra. De azzal egyébként számoltál, hogy a kutyatartás mennyibe kerül?

Az én kutyám 2 hete valami vírusos bélgyulladást kapott el. Elvittem az orvoshoz, a szuri és a gyógyszer kapásból 6300 forint volt. + kellett rá spot-on, kinyomta a bűzmirigyét, 2700 forint.


Volt már valaha kutyád?

2011. dec. 22. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/39 A kérdező kommentje:
Üdv! Végül 20ért vettem egy nagyon szép egészséges yorki-máltai mixet. Méretre akkora lesz mint egy fajtatiszta yorki! Az annya fajtatiszta yorki ott volt anyuka is aholnnan hoztuk,nagyon gyönyörű volt! 7hetes szuka kutyust! Kezdő oltásait megkapta,valamint volt féregtelenítve is! Majd késöbb ivartalanítani szeretném.. Még meg van szeppenve az aranyom de már játszik meg tegnap este hoztuk, evett ivott már,nagyon édes kezdd megismerkedni az új otthonával..Minden segítséget köszönök!
2011. dec. 23. 06:12
 29/39 A kérdező kommentje:
6-7 hetes a kutya. Szerintetek el kezdhetem szobatisztává nevelését valahogy? Mondjuk nem most mert mégcsak kb. fél napja van nálunk.. Ja és ez a kutyapelenka dolog ez ér vmit vajon vagy hogy álljak majd neki? Választ előre is thx.
2011. dec. 23. 08:24
 30/39 anonim ***** válasza:

Már bánom, hogy felnéztem ide :(

Kezdjük ott, hogy 8 hetes koráig nem lett volna szabad elhozni! Most már mindegy, de nagyon fontos, hogy vigyétek sokat kutyaiskolába (a kutyaovi ingyenes!), különben nem tanul meg "kutyául", és egy őrjöngő flexipatkány lesz, akivel kínszenvedés lesz együtt élni. A kutyaoviban ellátnak nevelési tanácsokkal, de akánlom, hogy töltsd le, vagy vedd meg Jan Fennel: Kutyapszichológia című könyvét. Google első két találat, nagyon hasznos, nem nehezen olvasható szakkönyv!

2011. dec. 23. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!