Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » 140 ezerért yorkit vennétek?...

140 ezerért yorkit vennétek? Nagyon jó vérvonalról van szó, de nekem csak hobbi célra kellene?

Figyelt kérdés
Sziasztok!Eldöntötük a kis családdal/2 kislány és apa/,hogy yorki kutyust szeretnénk új családtagnak.Nagyon sok kennelt megnéztem,mire találtam egy jót!Ma derült ki,hogy 140 ezer egy kiskutya ebből a kennelből.Mivel megtehetjük én megvenném,de a férjem igen csak húzza a száját,mert ő max.100 ezret szánt egy kutyusra!A kutyát törzskönnyvel,chipel,oltásokkal adják.Szerintetek is hülyeség ennyi pénzért hobbi kutyust venni?Csak normális válaszokat szeretnék!:)
2011. dec. 26. 23:03
1 2 3 4 5 6
 21/58 A kérdező kommentje:
23:40!A kutyaszőrre lehet allergások lennének a gyerekek nem pedig a menhelyi kutyusra.A yorkinak nem hullik a szőre,nem flancolni szeretnék csak jó kutyust szeretnék a családnak és igen nincs kedvem egy lelkisérült kutyával foglalkozni akit kidobtak meg mindenféle párosításból születtek.ez van sajnos igényes vagyok!Ha nem tetszik fogadj te örökbe.
2011. dec. 26. 23:45
 22/58 anonim ***** válasza:
83%
23:44 pont hogy a 140ezres nem agyonszaporított korcs, hanem minőségi kutya
2011. dec. 26. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/58 anonim ***** válasza:
100%
23:40 a tk-s (?) menhelyi kutyádnak kölykei lettek? gratulálok :S legalább eszed lehetne - gondolom tenyészszemle nem volt, csak szaporítottad
2011. dec. 26. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/58 Akiteki ***** válasza:
100%
Ja! Most olvasom én is végig! A legnagyobb ellenző a menhelyi kutyát szaporította. Így már minden érthető.
2011. dec. 26. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/58 A kérdező kommentje:
Persze még én támogassam a sok felelőtlen gazda fialásait?Bolond vagyok én?Neem!Nem allergások a kutyára nem lehet megérteni!?A yorki nem hullajta a szőrét sajna neked nem fajtiszta kutyád van ezért hullik a szőre!A rendes hozzászólásokat köszönöm!Látom van aki értette a kérdésem!:)))
2011. dec. 26. 23:49
 26/58 anonim ***** válasza:
0%
Komolyan !Minek tetted fel a kérdést? Pontosan tudod hogy megveszed a kutyát.Akkor minek írtad ki?? Tudtad hogy lesznek akik szerint nagyzolás ennyi pénzt kiadni egy kutyáért..De még ezen is fel vagy háborodva.
2011. dec. 26. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/58 anonim ***** válasza:
Nekem nincsen yorkiem . -.-
2011. dec. 26. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/58 A kérdező kommentje:
23:47!Látszik,hogy egy primitív ember vagy!Nem tudom miért kell a gyerekeket bántani!Nincsenek elkényeztetve csupán csak NAGYON SZERETJÜK őket!Te egy irigy ember vagy és fáj,hogy van aki nem sajnálja a pénzt egy egészséges megbízható kutyára!
2011. dec. 26. 23:52
 29/58 anonim ***** válasza:
10%

23-40 vagyok..Ti okoskák..A menhelyi yorkim TÖRZSKÖNYVEZETT KUTYA! Azért került be a menhelyre,mert a gazdija aki TENYÉSZTŐTŐL VETTE autóbalesetben meghalt.Én ezt a kutyát hoztam el.

kölykei azért születtek,mert van egy nagyon kedves TENYÉSZTŐ barátom aki évek óta yorkikkal foglalkozik.Aki csakis jó pedigrével ellátott kutyákat ad el.Ő TUDJA HOGY A KUTYÁM MILYEN VÉRVONALBÓL származik,és az ő segítségével lett szaporítva a kutya...SZÓVAL okoskák,nem kell egyből lehúzni a bőrt az ember képéről..tessék előbb kérdezni..rendben????(látom,boldog karácsonyotok volt,hogy csak a rosszindulat maradt meg bennetek)

2011. dec. 26. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/58 anonim ***** válasza:
0%

Egyáltalán nem fáj. Csak tudod , egy hobbi kutyára , minek 140 ezer forintot költeni?

Egy átlag ember örül ha meg tud élni , nem hogy egy HOBBI kutyát vegyen ennyi pénzért.

2011. dec. 26. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!