Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » 140 ezerért yorkit vennétek?...

140 ezerért yorkit vennétek? Nagyon jó vérvonalról van szó, de nekem csak hobbi célra kellene?

Figyelt kérdés
Sziasztok!Eldöntötük a kis családdal/2 kislány és apa/,hogy yorki kutyust szeretnénk új családtagnak.Nagyon sok kennelt megnéztem,mire találtam egy jót!Ma derült ki,hogy 140 ezer egy kiskutya ebből a kennelből.Mivel megtehetjük én megvenném,de a férjem igen csak húzza a száját,mert ő max.100 ezret szánt egy kutyusra!A kutyát törzskönnyvel,chipel,oltásokkal adják.Szerintetek is hülyeség ennyi pénzért hobbi kutyust venni?Csak normális válaszokat szeretnék!:)
2011. dec. 26. 23:03
1 2 3 4 5 6
 31/58 A kérdező kommentje:
Nem,nem nagyzolni akartam csupán csak a hozzáértők véleményét szeretem volna kikérne,de úgy látom,hogy semmi értelma nem volt mert egyből megtaláltak a primitív,irigy emberek!Ezért tart itt az emberiség!Ha nincs yorkid akkor minek ugatsz bele?
2011. dec. 26. 23:55
 32/58 anonim ***** válasza:
0%

kérdező, nem bántásból, de nagy sznob vagy, nem a kutya ára miatt, hanem a kérdésfeltevés miatt...140ezer egy yorkiért nem ár (ha minimálisan is foglalkoztál kereséssel, tudod te nagyon jól) - aki korcsot akar és szenvedni akarja látni, az vehet 20ért is, a 300-at meg nem fogja kifizetni a dokira, hanem meg a menhelyre a kutya


ennek ellenére semmilyen kutyát nem vennék allergiás gyerek mellé, amíg nem győződtem meg róla, hogy a kutyának nem kell mennie esetleg pár hét múlva

2011. dec. 26. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/58 anonim ***** válasza:
58%
23:54 volt tenyészszemléje a kutyának? nem, akkor a tenyésztő ismerősöd egy mocskos szaporító és kész, veled együtt
2011. dec. 26. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/58 anonim ***** válasza:
3%

Én csak válaszoltam .

Te egy hatalmas sznob vagy !

2011. dec. 27. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/58 anonim ***** válasza:
0%

ma 23:57

Te nagyon okos gyerk! Igen volt,(na ezt kapd ki) mindennek utána lett nézve,és megvan minden papír róla..

Na most már maradj magadnak,vagy idétlenkedj a családoddal...

Ismeretlen embert akinek évek óta ez a munkája,aki rendes,bejegyzett tenyésztő,nem kell csalónak nevezni..Na menj aludni,gyerek..

2011. dec. 27. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/58 anonim ***** válasza:
34%

Annyira bírom az ilyen kérdéseket.

Aki nem azt válaszolja amit a drága kérdező akar hallani akkor már is egy ostoba utolsó nem tudom én ki.

2011. dec. 27. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/58 A kérdező kommentje:
Ha nem ismersz miért itélkezel?Miért kell bántani?Nem értem!Szerintem ez az oldal azért van kitalálva,hogy kérdezzünk és nem azért,hogy ismeretlen embereket sértegessünk!Neked nem volt gyerekszibád vagy miért vagy ennyire rosszindulatú?Köszönöm a normális válaszokat,de ennyi elég is volt!Soha többet nem teszek itt fel kérdést!Nincs értelme!:(((Sajnálom!
2011. dec. 27. 00:05
 38/58 Akiteki ***** válasza:
50%

Ismeretlen embert akinek évek óta ez a munkája,aki rendes,bejegyzett tenyésztő,nem kell csalónak nevezni


Hogy is van ez? Az a munkája, hogy kutyát tenyészt???

2011. dec. 27. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/58 anonim ***** válasza:
0%
Jobb is lesz ha nem teszel fel itt kérdéseket.
2011. dec. 27. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/58 anonim ***** válasza:
37%

Akkor most minden egyebet félretéve, a yorki nem való kisgyerek mellé. Még a legdrágább, legjobb tenyésztőtől származó, legjobb idegrendszerű sem. Egyszerűen mind fizikailag, mind temperamentumában nem passzol kisgyerekes családba. Persze ettől még vehetsz yorkit, de meg fogod bánni. Van más gyerekes kiskutya pl. shi-tzu, lhasa apso, bichon, mopsz, uszkár...

20 éve foglalkozom a fajtával, tudom miről beszélek.

2011. dec. 27. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!