Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » 140 ezerért yorkit vennétek?...

140 ezerért yorkit vennétek? Nagyon jó vérvonalról van szó, de nekem csak hobbi célra kellene?

Figyelt kérdés
Sziasztok!Eldöntötük a kis családdal/2 kislány és apa/,hogy yorki kutyust szeretnénk új családtagnak.Nagyon sok kennelt megnéztem,mire találtam egy jót!Ma derült ki,hogy 140 ezer egy kiskutya ebből a kennelből.Mivel megtehetjük én megvenném,de a férjem igen csak húzza a száját,mert ő max.100 ezret szánt egy kutyusra!A kutyát törzskönnyvel,chipel,oltásokkal adják.Szerintetek is hülyeség ennyi pénzért hobbi kutyust venni?Csak normális válaszokat szeretnék!:)
2011. dec. 26. 23:03
1 2 3 4 5 6
 51/58 anonim ***** válasza:
én is ennyit fogok fizetni a dobbermanomért
2011. dec. 27. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/58 Akiteki ***** válasza:
100%

Kedves ammonite!

A tenyésztésből sehogy nem lehet megélni, az csak viszi a pénzt, nem hozza. Egy tenyésztő nem ajánl olyannak kutyát, aki nem tudja biztosítani a megfelelő körülményeket neki. Nem azért tenyészt, hogy elpasszolja a kölyköket. Gondold át még egyszer.

2011. dec. 27. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/58 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat!Nos,november 10-én születtek és csak január végén lehet elhozni őket.Normál méretűek.2-3 kg kkutyák lesznek.Nem ebből él a tenyészte ez neki csak hobbi!
2011. dec. 27. 10:38
 54/58 anonim ***** válasza:

Annak hogy ez a meglátásom nyilván oka, előzménye is van. Azt egy szóval sem mondtam hogy minden tenyésztő ilyen, de elég érdekesnek tartom hogy akárhány kennelt hívtam is fel mindenhol azt mondták arra hogy lakásban lakom hogy "persze, nagyon jó lesz neki ott". Tisztelet a kivételnek, azért akadnak elég rendes tenyésztők is akik már a kutya érdekeit is nézik.

Amúgy meg nem tudom minek kell lepontozni, csak megosztottam egy megtörtént eset részleteit annak érdekében hogy a lehetséges "vevő" észrevegye, nem biztos hogy amit egy tenyésztő mond az 100 %-ban igaz az adott fajtára.

2011. dec. 27. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/58 Akiteki ***** válasza:
100%
Lehet, hogy pont alkalmas lenne a fajta lakásban tartásra is. csak Te kifogtál egy ilyen példányt. Én sem zárom ki, hogy huskyt lakásba vigyenek, főleg mivel az első 3 huskym lakásban nőtt fel, 8 évig panelban tartottam huskykat. Van, aki meg hisztériás rohamot kap az ötlettől.
2011. dec. 27. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/58 anonim ***** válasza:
Az jó, akkor már kb. 11 hetesek lesznek! Súlyban lehet, hogy már ütni fogják a kilót is. Tetszik nekem a tag hozzáállása. Melyik kennelből veszed, elárulod? Jöhet privátban is, ha úgy gondolod.
2011. dec. 27. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/58 A kérdező kommentje:
Freemor kennel
2011. dec. 27. 16:56
 58/58 anonim ***** válasza:
ennyi pénzért gondolom szűrve vannak a kutyái az örökletes betegségektől?az nem elég h ő is tenyésztőtől vett kutyákkal dolgozik,attól még lehetnek betegek.járj utána ennek,ha vannak orvosi papírjai h egészségesek,akkor vedd meg innen,de ha nincsenek,sztem keresgélj még,mert ennyi pénzért már szűrt kutyusoknak kell lenniük.de a yorki tényleg nem kisgyerek mellé való
2011. dec. 27. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!