Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Akkor én most szaporító lennék?

Akkor én most szaporító lennék?

Figyelt kérdés
Van két kutyusom,a szuka 4éves a kan 5ésfél. mind a kettőt törzskönyvezett,szürve vannak,egészségesek mint a makk. Nem ivartalanítottam öket,mert gondoltam rá,hogy lehetne fedező kanom,meg vágytam kiskutyákra amikről gondoskodhatok. Ez meg is történ még az ősszel. 4 kiskutyám született, mind a 4 oltva van,féregtelenítve, süketségre és diszpláziára szűrve,tehát szépen gondoskodok roluk. Kennelem nincs,meg semmi ilyen hiperszuper netes oldalam... Szoval?:(
2011. dec. 28. 17:21
1 2 3 4
 1/37 anonim ***** válasza:
34%
Ha a kiskutyáknak van tk-ük és szűrtek, akkor nem.
2011. dec. 28. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/37 A kérdező kommentje:
Nincs törzskönyvük,de szürve vannak.
2011. dec. 28. 17:28
 3/37 anonim ***** válasza:
88%
Hivatalosan a kölykök keveréknek minősülnek mert nem váltottál fedezőjegyet és alombejelentőt sem a MEOE-nél,így nem lehetett tk-juk..
2011. dec. 28. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/37 Akiteki ***** válasza:
88%

Igen, az vagy.

Így telnek meg a menhelyek.

2011. dec. 28. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/37 A kérdező kommentje:
Az én kölykeimmel biztos hogy nem. Te meg aztán annyira tudod,csakmert van 4kutyád,ezért bárhova irhatsz,és te mindig mindet tudsz.:)
2011. dec. 28. 17:46
 6/37 Akiteki ***** válasza:
88%

Ez így van, én tényleg mindent tudok.

És bizony ezekkel a kölykökkel telnek a menhelyek. Mert mindenki kutyababázni akar, mert az milyen jó buli.

2011. dec. 28. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/37 anonim ***** válasza:
86%
Te kérdezted, választ kaptál, tényleg az vagy, fogadd el és legközelebb ha lehet ne szaporíts.
2011. dec. 28. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/37 A kérdező kommentje:
Kímélj meg akkor kérlek a mindet tudásodtol..attol hogy van pár kutyád még nemtudsz roluk mindent... Más fajtákrol meg föleg nem. Te sem vagy tenyésztő,e még csak hasonlo sem. Én még lehetek...
2011. dec. 28. 17:50
 9/37 anonim ***** válasza:
100%
Ugyan már! Bárki lehet tenyésztő, ha elég felelősség érzete van aziránt a fajta iránt, amit tenyészteni akar. De te most nem vagy az és az, hogy tk nélküli keverék kutyákat szaporítottál nem a legjobb lépés a Tenyésztő cím elérésére.
2011. dec. 28. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/37 anonim ***** válasza:
81%

Igen.

Lehoztál egy almot magadnak.. de úgy fogod gondolni a kövi tüzelésnél hogy jó dolog ez és pénzt hoz (úgy se bírod meg állni!) és gyártod a kölyköket. Te is ugyan olyan szaporító vagy mint az összes többi ;)

És akitekinek pedig igaza van!

2011. dec. 28. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!