Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Milyen fajtamix lehet ő? Ma...

Milyen fajtamix lehet ő? Ma találtam! Egyszerűen besétált az udvarunkba.

Figyelt kérdés
[link]
2009. máj. 21. 17:28
1 2 3
 1/25 A kérdező kommentje:
Mekkorára nőhet meg???
2009. máj. 21. 17:32
 2/25 anonim ***** válasza:
71%
Nagyon cuki! Tacskó BIZTOS van benne... Erre utal a két kis mogyoró a szeme felett /folt/ és a rövid lábak. Fogadd be, ha lehet!
2009. máj. 21. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
100%
Kölyök korában nehéz megmondani...de a tappancsairól láthatod,mekkora lesz. Nekem hovawart-rotweiler párosításnak tűnik. Így elsőre a színe, a kissé bolyhosodó szőre miatt. Az én kutyám 10 éve hozzánk is csak úgy besétált, ő roti és német juhi keverék(legalábbis ezt mondják). Remélem, nem azért jött be hozzátok,mert kidobták,megunták :( Rakd fel netre,vagy kérdezgess körbe. Ha meg nem lesz meg a gazdija,kívánom, hogy sok örömet okozzon :)
2009. máj. 21. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
100%
A feje engem valahogy a rotira emlékeztet a színe is lehet akár a rotié. De lehet benne német juhász is viszont úgy látom, hogy a szőre hosszabb. Láttam bernipáasztor keveréket is, akinek ilyen színe és ilyesmi szőre van. Aranyos kutya. Megtartod? Szerintem nem rövidek a lábai.
2009. máj. 21. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
100%

Szia! Nekem nagyon németjuhász-roti mix-nek tűnik. Szerintem jó nagy termetű lesz.

Üdv.

2009. máj. 21. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
100%

Előző vok: a lábas tippet egy könyvből olvastam. Kutyák és tények. "A hatalmas mancsú apróságból valószínűleg nagyméretű felnőtt lesz." Az első kép még kölyökkorában ábrázolja őt:

[link]


aztán meg látod,mekkora lett :D

2009. máj. 21. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
100%
Nekem olyan roti-tacsi-német juhány bemonyáma van!De nagyon cuki!
2009. máj. 21. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
98%

Biztos, hogy nem tacskó, nem tacskó lábakon áll!

Németjuhász, roti, erdélyi kopó, valami ilyesmi tündééééééri mix lehet :).

2009. máj. 21. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem is inkább közepes- nagytestű lesz. Ha nem hizlalod el akkor talán olyan 16-22kg körüli lesz majd...
2009. máj. 21. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 A kérdező kommentje:
Hát van már egy 2 nagy testű kutyám, közülük az egyik roti, meg egy szobakutyánk, és egy kisbabám...Férjem még nem látta, elférni éppenséggel elférne, bár már így is kész kutyafarm van!:) Meglátjuk mit szól hozzá a párom. Szomszédokat körbekérdeztem, senkié sem..:S Még megpróbálom iwiw-en is és pár oldalra is feltöltöm. Ha nem lesz gazda, akkor megtartjuk.:)
2009. máj. 21. 17:41
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!