Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » A nem formáló klikkerezéssel,...

A nem formáló klikkerezéssel, hanem azzal a másikkal (nem jut eszembe a neve, amikor gondolkodni kell a kutyának), hogy lehet tanítani a lábhoz a csehes formában?

Figyelt kérdés
2012. jan. 22. 16:30
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
Én a formálást javasolnám, mert a kutyában ez marad meg a legjobban, általánosságban ezt is élvezi a leginkább, hiszen itt kell gondolkodnia ahhoz, hogy ezt megértse. Persze ez sokkal nehezebb, mint a megvezetés, hosszabb ideig is tart, és még a formálások között is egy bonyolultabb típusú feladat, mert a kutyának a hátsó felére kell figyelnie. De általában szebben csinálja meg így a csehes beülést, jobban érti a feladatot, mint célövetéssel vagy megvezetéssel.
2012. jan. 22. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 Szilvi & Argos ***** válasza:

10-esnek:


Argos is igazodni tanult lábhoz, igazodj szavakkal előre-hátra, jobbra-balra, mindenfelé forgolódva, és kerülős lábhoz-t tanult. Aztán mikor az alapállásból elléptem picit jobbra, de közben felé fordulva, akkor ugye a hátsóját balra-hátrafele pakolgatta...mindig egyre jobban fordultam szembe, míg végül már szembe álltam vele és beugrott csehesen igazodjra :D tehát kimondottan én sem tanítottam a csehest, csak valahogy kialakult :)

Most lábhoz-ra megkerül, igazodj-ra beugrik mellém

2012. jan. 22. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!