Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Milyen kutyát vegyek?

Milyen kutyát vegyek?

Figyelt kérdés
13 éves fiú vagyok szüleim beleegyeztek hogy vegyenek nekem kutyát.Én valami erősebb/nagyobb fajtéra gondoltam ami akar el is üthet úgy hogy elesek.Tavasszal vennénk meg addig gondolkodthatok
2012. jan. 27. 09:28
1 2
 11/11 anonim válasza:
Erdélyi kopó! csak annyi gond van vele, hogy ha nincs megnevelve, vagy kikötve MINDENKIRE felugrik. csak nagyon ritkán nyugodt. feldöni azt, aki hagyja, vagy akit tud. (bár nemtom ez miért olyan lényeges szempont nálad, de mindegy) elvileg nem eszik olyan sokat, de a miénk kivétel, és ha látja, hogy valaki a gazdájára támad, akkor azt ösztönből megpróbálja kivégezni. ezt pedig letesztelték: 10 perc alatt száz patkánnyal végez, macskának az udvarban nyoma sem lesz, könnyen tanítható (de ahhoz is ész kell), nagy térre van szüksége, és ennyi
2013. ápr. 2. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!